کد خبر:84054
پ
شرکت شهر سالم۹
خدمتی دیگر در راستای مسئولیت اجتماعی

ارائه خدمات عمومی و تخصصی شرکت شهر سالم شهرداری تهران به هموطنان سیل‌زده

شرکت شهر سالم شهرداری تهران در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، خدمات عمومی و تخصصی ویژه‌ای را به هموطنان در استان‌‌های سیل‌زده ارائه داد.

شرکت شهر سالم شهرداری تهران در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، خدمات عمومی و تخصصی ویژه‌ای را به هموطنان در استان‌‌های سیل‌زده ارائه داد.

 

*** پیوستن شرکت شهر سالم به رزمایش امداد و کمک‌رسانی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سال جدید که همراه شده با بارش بی‌سابقه‌ برکات الهی، در برخی استان‌ها با ایجاد سیل و سیلاب خسارت‌های زیادی را برای برخی هموطنانمان به همراه داشته است.

در این میان کلیه دستگاه‌های خدماتی دولتی و خصوصی، گروه‌های جهادی و حتی مردم عادی به میدان آمدند و یک رزمایش واقعی از امداد و کمک‌رسانی را به نمایش گذاشتند.

در این میان شرکت شهرسالم شهرداری تهران که در دوره مدیریت جدید، رویکردی ملی و عمومی را در دستور کار قرار داده و در همین راستا در حوزه مسئولیت اجتماعی کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته است به این رزمایش سراسری امداد و کمک‌رسانی به هموطنان پیوسته است.

 

*** اعزام نمایندگان شهرسالم به مناطق سیل‌زده

 

با ابلاغ مدیرعامل شرکت شهرسالم، تعدادی از مدیران و کارشناسان این شرکت برای احصای نیازها و مشکلات به استان‌های سیل‌زده کشور همچون لرستان و خوزستان اعزام شدند.

نمایندگان شرکت شهر سالم، بلافاصله پس از بازدید و تحقیقات میدانی و برگزاری نشست‌های اضطراری با استانداران، فرمانداران، بخشداران، مدیران امدادی، بهداشتی و درمانی و جمعیت هلال احمر در منطقه، لیست نیازهای هموطنان سیل‌زده در حوزه‌های مختلف بخصوص در حوزه بهداشت و درمان و داروهای مورد نیاز را احصاء و گزارشی کامل به مجموعه مدیریتی شرکت شهر سالم ارائه نمودند.

 

شرکت شهر سالم

 

*** خدمات عمومی و تخصصی شهر سالم به سیل‌زدگان

 

پس از برگزاری جلسات مختلف در ستاد پشتیبانی از مناطق سیل‌زده شرکت شهر سالم شهرداری تهران و بررسی گزارش‌های رسیده از استان‌های سیل‌زده و هماهنگی‌های صورت گرفته، خدمات و کمک‌رسانی شرکت شهر سالم به هموطنان سیل‌زده در دو حوزه عمومی و تخصصی، توسط مدیرعامل این شرکت ابلاغ شد.

 

شرکت شهر سالم

 

*** خدمات عمومی شرکت شهر سالم به مناطق سیل‌زده

 

با ابلاغ دکتر حمید چوبینه، خدمات عمومی شرکت شهر سالم، در حوزه عمومی با همکاری دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه تهران وارد فاز اجرایی شد.

عوامل شرکت شهر سالم با همکاری دانشجویان دانشگاه تهران در یک حرکت جهادی و در سریع‌ترین زمان ممکن، نیازهای هموطنان سیل‌زده در حوزه‌های بهداشتی، درمانی، خوراکی و پوشاک را جمع آوری کرده و از طریق نمایندگان شرکت شهر سالم به مناطق سیل‌زده ارسال کردند.

نمایندگان شرکت شهر سالم، در مناطق سیل‌زده نیز در یک اقدام هماهنگ و برنامه‌ریزی شده در کوتاهترین زمان ممکن، اقدام به توزیع کمک‌های رسیده در بسته‌بندی‌های مختلف نمودند.

 

شرکت شهر سالم

 
*** خدمات تخصصی شرکت شهر سالم به مناطق سیل‌زده

 

به گزارش ستاد پشتیبانی از مناطق سیل‌زده شرکت شهر سالم، کمک‌های این ستاد در حوزه تخصصی نیز در دو حوزه برنامه‌ریزی و اجرا شد.

در بخش اول نیازهای دارویی در مناطق سیل زده که مبتنی بر جلسات نمایندگان شرکت شهر سالم، با مدیران بهداشتی و درمانی بخصوص روسای داروخانه‌های هلال احمر در مناطق سیل زده احصاء شده بود، خریداری، دسته‌بندی و در قالب بسته‌های دارویی و بهداشتی به مناطق سیل‌زده ارسال و توسط نمایندگان پیشرو این شرکت به دست هموطنان رسید.

 

در بخش دوم خدمات تخصصی شرکت شهر سالم به هموطنان سیل‌زده، تعدادی از پزشکان و متخصصین شرکت شهر سالم، از معاونت‌های درمان و بهداشت و اورژانس این شرکت با چند دستگاه آمبولانس به مناطق سیل‌زده در استان‌های خوزستان و لرستان اعزام و در هماهنگی با مسئولان بهداشتی و درمانی استان‌ها، در مناطق مورد نیاز به خدمات درمانی و بهداشتی، به ارائه خدمت پرداختند.

 

شرکت شهر سالم

 

*** درکنار هموطنانمان می‌مانیم

 

به گزارش خبرگزاری سروش و به نقل از دکتر حمید چوبینه مدیرعامل این شرکت، تا زمانی که هموطنان ما نیاز به خدمات درمانی و بهداشتی داشته باشند و مسئولان استانی نیز اعلام نیاز داشته باشند، پزشکان و متخصصان این شرکت در کنار آنها خواهند بود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید