خبرنگار :
پ
رتبه دوم حفظ دانش‌آموزی بانوان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری سروش

پیام شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، وحدت است+فیلم

رتبه دوم حفظ دانش‌آموزی بانوان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، پیام شرکت کنندگان در این مسابقات را، وحدت عنوان کرد.

 

 

*** حفظ قرآن کریم در یک سال

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رتبه دوم حفظ دانش‌آموزی بانوان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری سروش گفت: بنده به عنوان نماینده کشور ترکیه از شهر قونیه در این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآنی شرکت کرده‌ام.

فیضاء نرگس، ضمن تشکر از عوامل برگزاری این دوره از مسابقات، اظهار داشت: از۹ سالگی حفظ قرآن کریم را آغاز کرده است و ۱۰ سالگی آن را به پایان رسانیده است.

وی عنوان کرد: در طول مسیر یادگیری، مادرم تنها کسی بودند که در تمامی مراحل بنده را مورد حمایت، پشتیبانی و آموزش ‌قرار دادند.

 

*** پیام شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

 

این حافظ قرآن تصریح کرد: پیام جمع حاضر وحدت است و شرکت در این مسابقات و برنامه‌ها برای شرکت‌کننده و کشور مرتبط دارای افتخار خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری سروش، رتبه دوم حفظ دانش‌آموزی بانوان در مسابقات بین المللی قرآن کریم در پایان تصریح کرد:

تهران شهر زیبایی است و تمام افرادی که در این دوره از مسابقات به جهت برپایی هرچه بهتر این مراسم حضور داشتند، زحمات زیادی را کشیدند و بنده در تمام مصاحبه‌های رسانه‌ای خود به آن اشاره‌کرده‌ام.

 

در ادامه می‌توانید فیلم این مصاحبه را ملاحظه نمایید.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
دریافت ویدیو
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • مهیا ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۲۲:۴۸
    0 0

    با سلام خدمت شما و خسته نباشید به خاطر تمام زحماتی که میکشید…اما کاش تصاویر و کلیپ های خانوم هایی که حدود حجاب خدا رو رعایت نکردن یعنی اون میزان واقعی گردی صورت یا دست ها تا مچ و… رو کامل نپوشوندن یا آرایش دارن یا… رو توی سایت قرار ندیم تا یه وقت مردهای نامحرمی که این خانوم هارو میشناسن و اونارو توی سایت میبینن، چون دیدن خارج از حدود حجاب خدا و با آرایش این خانوم ها براشون گناهه…خدای نکرده ما باعث این گناه نباشیم. انشاءالله موفق باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید