کد خبر:84491
پ
عزل فوری پوری‌حسینی
در تذکری به رئیس‌جمهور؛

۱۰۰ نماینده مجلس خواستار عزل رئیس سازمان خصوصی سازی شدند

۱۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی با تذکری خطاب به رئیس‌جمهور خواستار عزل رئیس سازمان خصوصی سازی شدند.

۱۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی با تذکری خطاب به رئیس‌جمهور خواستار عزل رئیس سازمان خصوصی سازی شدند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، ۱۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی تذکری خطاب به رئیس‌جمهور در اعتراض به عدم عزل رئیس سازمان خصوصی سازی را به امضا رساندند.

در این تذکر تاکید شده است: با وجود این‌که پرونده کیفری در خصوص این خیانت بزرگ سازمان خصوصی سازی در واگذاری‌ها تشکیل شده و آقای پورحسینی ممنوع‌الخروج شده است اما متأسفانه رئیس‌جمهور و اسحاق جهانگیری اجازه عزل وی را که می‌تواند در آشکار شدن بسیاری از تخلفات در این حوزه مؤثر واقع شود را نمی‌دهند.

 

*** متن کامل تذکر ۱۰۰ نماینده مجلس به رئیس‌جمهور برای عزل رئیس سازمان خصوصی سازی

 

با وجود تشکیل پرونده کیفری و ممنوع‌الخروج شدن آقای پوری حسینی علت ممانعت جنابعالی و آقای جهانگیری از عزل ایشان چیست؟

 

 

 

آقای رئیس‌جمهور متأسفانه بزرگترین فساد اقتصادی در دولت جنابعالی، تحت عنوان خصوصی‌سازی توسط آقای پوری‌حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی ، همراهان و حامیان ایشان صورت پذیرفته است و ده‌ها هزار میلیارد تومان اموال ملت در شرکت‌های هپکو، هفت‌تپه، ماشین‌سازی تبریز، آلومینیوم المهدی، کشت و صنعت مغان و برخی شرکت‌های بزرگ در کرمانشاه و خراسان و… به غارت رفته است و انسان‌های متخلف و فاقد مالکیت در بسیاری از موارد با حمایت سازمان خصوصی، مالک این شرکت‌ها و اموال شده‌اند.

با وجود این‌که پرونده کیفری در خصوص این خیانت بزرگ تشکیل شده و آقای پورحسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی ، ممنوع‌الخروج شده است اما متأسفانه جنابعالی و آقای جهانگیری اجازه عزل ایشان را که می‌تواند آشکار شدن بسیاری از تخلفات در این حوزه مؤثر واقع شود را نمی‌دهید، علت حمایت از غارت اموال ملت چیست؟

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید