کد خبر:85215
پ
رسانه‌های دیجیتال
روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال خبر داد

تمدید مهلت ثبت‌نام یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال

روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از تمدید مهلت ثبت‌نام یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال خبر داد.

روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از تمدید مهلت ثبت‌نام یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال خبر داد.

 

*** ثبت‌نام یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال

 

به گزارش خبرگزاری سروش، به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با توجه به تعداد بالای آثار موجود برای رقابت در بخش‌ها و محورهای مختلف موضوعی جشنواره، حجم بالای پایش و رصد آثار ثبت شده در این مرکز، با شروع داوری اولیه از ابتدای خرداد ماه ۱۳۹۸ برای شرکت در جشنواره، آخرین مهلت بوده و قابل تمدید نمی‌باشد.

لازم به ذکر است غربالگری آثار همزمان با فرایند ثبت‌نام و دریافت اثر به تدریج در حال انجام است.

 

*** فرصتی برای فعالان فضای مجازی

 

یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال به عنوان مهمترین آوردگاه فعالان فضای مجازی فرصتی مناسب برای معرفی محصولات و خدمات این حوزه است.

تمامی محصولات و خدمات فضای مجازی در تمامی قالب‌ها و در هفت بخش موضوعی امید و نشاط اجتماعی، مقاومت و انقلاب اسلامی، خانواده و سبک زندگی، اقوام و فرهنگ ملی و محلی، مسجد و مناسک دینی، کسب و کارهای نوپا، حکمرانی و مدیریت به رقابت با هم می‌پردازند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، هر ساله با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزیدگان این رویداد ملی با نشان با سرآمد وجوایر ارزنده‌ای تقدیر بعمل می آید.

 

علاقمندان به ثبت‌‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی https://festival.saramad.ir/fa/home  مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول