کد خبر:87515
پ
آغاز توزیع شکر دولتی
توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران

اسامی واردکنندگان شکر با ارز دولتی منتشر شد

شرکت بازرگانی دولتی ایران اسامی واردکنندگان شکر با ارز دولتی در سال ۱۳۹۸ را منتشر کرد.

شرکت بازرگانی دولتی ایران اسامی واردکنندگان شکر با ارز دولتی در سال ۱۳۹۸ را منتشر کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، شرکت بازرگانی دولتی ایران اسامی واردکنندگان شکر با نرخ دولتی در سال جاری را منتشر کرد که براساس آن ۳۶۴۸ شخص حقیقی و حقوقی، ۱۶۸ هزار تن شکر در سال جاری دریافت کردند.

در دو سه ماه اخیر بازار شکر با نوسانات قیمتی مواجه شده است در حالی که بارها وزارت جهاد کشاورزی و بخش خصوصی بر این نکته تاکید کرده‌اند که هیچ کمبودی در زمینه این کالای اساسی وجود ندارد.

به گفته یزدان سیف، معاون وزارت جهاد کشاورزی بیش از ۳۰۰ هزار تن شکر از ۲۳ اسفند ماه تاکنون وارد و بین استان‌های مختلف توزیع شده است.

این در حالی است که در برخی از نقاط به ویژه سوپر مارکت‌ها و برخی از فروشگاه‌ها شکر با قیمتی بیش از دو برابر نرخ مصوب عرضه می‌شود و به نظر می‌رسد کسی نیست که با این گران‌فروشی آشکار برخورد کند.

 

*** انتشار اسامی واردکنندگان شکر با نرخ دولتی شرکت بازرگانی دولتی ایران

 

در این شرایط ظهر امروز شرکت بازرگانی دولتی ایران اسامی واردکنندگان شکر با نرخ دولتی از ابتدای امسال تا دیروز ۲۳ اردیبهشت ماه را منتشر کرد که بر اساس آن ۳۶۴۸ شرکت، صنف و تشکل در کشور بیش از ۱۶۸ هزار و ۱۱۴ تن شکر در ۵۳ روز گذشته دریافت کرده‌اند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حال این دستگاه‌های نظارتی هستند که باید با تمرکز بر این لیست و بررسی عملکرد این شرکت‌ها بر روند توزیع درست، به موقع و با قیمت مصوب دولتی نظارت کنند تا کسی نتواند در این بازار مرتکب تخلف شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =

کلید مقابل را فعال کنید