کد خبر:92022
پ
سالاری
از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منصوب شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی مصطفی سالاری را به سمت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منصوب کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی مصطفی سالاری را به سمت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منصوب کرد.

 

*** انتصاب مصطفی سالاری به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه در راستای اجرای بند (ج) ماده واحده قانون اصلاح  مدیریت ماده (۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۸ اساسنامه صندوق تامین اجتماعی با اتفاق آرا مصطفی سالاری را به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پیشنهاد کرد و در جلسه مورخ ۴ تیر ۹۸ که به ریاست محمد شریعتمداری، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  برگزار شد سالاری به سمت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منصوب شد. 

در حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است:

نظر به ‌مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی و با استناد به قانون اصلاح ماده (۱۱۳) قانون مدیریت و خدمات کشوری، بنا به پیشنهاد هیأت امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه و تاییدیه سازمان اداری و استخدامی کشور، به‌ موجب این حکم به‌ عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: اینک که در دهه چهارم از حیات پربار نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داریم به ‌موازات شکوفایی و مسئولیت‌های روزافزون انقلاب اسلامی در دولت تدبیر و امید برآمده از آرای قاطع مردم شریف آگاه و متعهد ایران و هم‌چنین با عنایت به نقش بسیار مهم و مؤثر سازمان تامین اجتماعی در رسیدن به اهداف مندرج در سیاست‌های کلی نظام و سند چشم‌انداز بیست‌ساله و کلیه اسناد قانونی منبعث از آن، لازم است سازمان نقش کارآمدتر و مؤثرتری را در این پیشرفت ایفا کرده و از منافع ملی و آرمان‌های  نظام جمهوری اسلامی، بالأخص حقوق صاحبان اصلی سازمان یعنی بیمه‌شدگان و مستمری ‌بگیران صیانت نماید.
 

 

*** بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای جوان و مستعد

 
 
از این رو، توجه ویژه به سیاست‌ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و هیات امنای محترم سازمان و این وزارتخانه از اولویت‌ها و وظایف جناب عالی است.
لذا انتظار می‌رود با تلاش و بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای جوان و مستعد و روش‌های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد حوزه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی آن سازمان، خصوصاً اطمینان از کفایت کنترل‌های داخلی، به روز رسانی حساب‌ها و انجام حسابرسی به موقع از فعالیت‌های مالی، حداکثر تا پایان سال جاری ضمن ارتقای شفافیت و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی، بستری مناسب جهت افزایش بهره‌وری سازمان را فراهم آورید.
 
امید است با اتکال به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولی‌عصر (ارواحنا فداه) با تلاش صادقانه و در جهت تحقق آرمان‌های رفیع امام راحل عظیم الشان (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) موفق و مؤید باشید.
 
گفتنی است سالاری سابقه‌ی استانداری‌های استان‌های بوشهر و گیلان در دولت تدبیر و امید را در کارنامه‌ خود دارد.
 
مصطفی سالاری فارغ‌التحصیل دوره‌ی دکترای مدیریت اجرایی از دانشگاه بوردوی فرانسه و دانش آموخته دوره دکترای حقوق عمومی از دانشگاه تهران می‌باشد. سالاری جوان‌ترین استاندار فعلی کشور است.
   
 
به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی سوابق متعدد اجرایی در حوزه‌های مرتبط با توسعه‌ اجتماعی، مناطق آزاد اقتصادی، بنگاه‌داری و… دارد.
 
مصطفی سالاری دارای تجارب موثری در ارتباط  با جوامع کارگری است و قائم مقامی سازمان پارس جنوبی و مدیریت پارس شمالی را در کارنامه خود دارد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید