کد خبر:92855
پ
ساعت

ساعت کاری ادارات استان تهران اعلام شد

بنا بر اظهارات استاندار تهران، ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی استان تهران کاهش نیافته و به مانند سنوات گذشته اعمال خواهد شد.

بنا بر اظهارات استاندار تهران، ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی استان تهران کاهش نیافته و به مانند سنوات گذشته اعمال خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به این موضوع، اظهار کرد:

بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، مقرر شد که تمامی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی، اعم از موسسات غیردولتی، تامین اجتماعی، شهرداری‌ها، دانشگاه‌ها و بانک‌ها، وسایل سرمایشی خود را بر مبنای استانداردهای جهانی بر روی ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم کرده تا همین مهم به کاهش مصرف انرژی منتج شود.

به گفته بندپی همچنین کلیه دستگاه‌های مذکور مکلف هستند تا نسبت به مدت مشابه سال قبل، میزان مصرف انرژی خود را کاهش داده و از ساعت ۱۲ تا ۱۶، انرژی لازم را از دستگاه‌های مولد برق تامین کنند.

 

*** ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی کاهش نیافته

 

وی تاکید کرد: بر اساس این اقدامات، ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی کاهش نیافته و به مانند سنوات گذشته اعمال خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، استاندار تهران در پایان، خاطر نشان کرد: با توجه به مراجعه برخی از هموطنان به تهران برای انجام امور اداری، کاهش ساعات اداری در ادوار گذشته نارضایتی‌هایی را به دنبال داشت که تصمیم بر عدم کاهش آن گرفتیم‌.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید