کد خبر:93682
پ
اصلاح ساختاری بودجه
روابط عمومی سازمان برنامه بودجه خبر داد

اجرایی شدن اصلاح ساختاری بودجه پس از تنفیذ رهبر معظم انقلاب اسلامی

روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه در اطلاعیه ای، از اجرایی شدن اصلاح ساختاری بودجه پس از تنفیذ رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد.

روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه در اطلاعیه ای، از اجرایی شدن اصلاح ساختاری بودجه پس از تنفیذ رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد.

 

*** موارد اطلاعیه سازمان برنامه و بودجه در خصوص اصلاح ساختاری بودجه

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به انتقادات مطرح شده در رسانه‌ها در خصوص موضوع اصلاح ساختار بودجه ، طی اطلاعیه‌ای نکاتی را مطرح کرد:

۱-  طرح اصلاح ساختار بودجه به دنبال فرمان رهبر معظم انقلاب در آذر ماه ۱۳۹۷ و با هدف تبدیل تهدید تحریم‌های ظالمانه دشمنان ملت ایران به یک فرصت تاریخی برای اقتصاد کشور و همچنین کاهش وابستگی بودجه به نفت توسط کارشناسان سازمان برنامه و بودجه کشور، تعدادی از اساتید دانشگاه و موسسات پژوهشی داخلی و با مشارکت دستگاه‌های اجرایی بر اساس نیازها و ضرورت‌های های حاکم بر کشور تدوین و پس از پیشرفت و تکمیل این طرح در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ برای نخستین بار رونمایی شد.

۲- پس از انتشار عمومی این طرح نیز طی فراخوانی گسترده از عموم صاحب نظران و اندیشمندان نیز دعوت شد تا نظرات و دیدگاه‌های کارشناسی و اقتصادی خود را برای تکمیل این طرح به سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام و منعکس نمایند تا این سازمان با بهره‌مندی از نظرات مشفقانه ایشان اصلاحات لازم را اعمال و ایرادات احتمالی را رفع کند.

۳- مقرر است که این طرح در مجلس و شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح و در نهایت با تنفیذ رهبر معظم انقلاب اسلامی ابلاغ و اجرایی شود.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در انتهای این اطلاعیه آمده است:

مجددا از صاحب‌نظران دعوت می‌شود تا با مراجعه به سایت سازمان به نشانی www.mporg.ir نقطه نظرات ارزشمند خود در خصوص این طرح را به سازمان برنامه و بودجه کشور منعکس نمایند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید