اخبار برگزیده

کد خبر:95115
پ
فتاحی مدیر مسابقات سازمان لیگ 
مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال خبر داد

آماده شدن ۵۰درصد ورزشگاه‌ها تا ۱۵ روز دیگر

مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال از آماده شدن ۵۰درصد از ورزشگاه‌ها‌ در لیگ برتر تا ۱۵ روز آینده خبر داد.

مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال از آماده شدن ۵۰درصد از ورزشگاه‌ها‌ در لیگ برتر تا ۱۵ روز آینده خبر داد.

 

*** آماده شدن ۵۰درصد ورزشگاه‌ها تا ۱۵ روز دیگر 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سعید فتاحی در مورد جلسه‌ای که با حضور داورزنی در مورد روند تجهیز ورزشگاه‌ها برگزار شد، گفت:

این پنجمین نشست در این خصوص بود ورزشگاه‌ها روند رو به پیشرفتی را دارند اما با توجه به این شرایط قطعاً لیگ برتر ۱۰ مرداد آغاز نخواهد شد و تاریخ جدیدی را برای برگزاری این مسابقات اعلام خواهیم کرد.

وی افزود:

هر وقت ۵-۶ ورزشگاه اصلی کشور آماده برگزاری مسابقات لیگ شوند مسابقات آغاز می‌شود. فکر می‌کنم تا ۱۰ یا ۱۵ روز دیگر ۵۰ درصد ورزشگاه‌ها آماده برگزاری مسابقات خواهند بود. می‌دانیم که تیم‌ها تمرینات‌شان را مدت‌ها است شروع کرده‌اند و تعویق لیگ به ضرر آنها خواهد بود. اما سازمان لیگ چاره‌ای جز ایجاد شرایط ایمنی در ورزشگاه‌ها نداشت شاید خود باشگاه‌ها هم فکر نمی‌کردند که فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و وزارت ورزش در این مسئله اینقدر جدی باشند.

 

*** اجرای بلیت‌فروشی الکترونیکی در مسابقات لیگ برتر

 

مدیر مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه بهتر نبود این جدیت زودتر اجرایی می‌شد، بیان داشت:

ما از اردیبهشت‌ماه که لیگ برتر به پایان رسید به باشگاه‌ها این مسئله را اعلام کردیم حدود سه ماه از آن روز می‌گذرد. خود باشگاه ها فکر نمی‌کردند قضیه اینقدر جدی باشد. تا کنون هیچ تیمی به طور صددرصد آمادگی ورزشگاه خود را به ما اعلام نکرده است. 

فتاحی در مورد وضعیت اجرای بلیت‌فروشی الکترونیکی در مسابقات لیگ برتر، اظهار داشت:

مسئله اصلی در این مورد بحث IT نیست بلکه بحث اصلی نصب گیت‌ها، شماره‌گذاری صندلی‌ها و  جداسازی سکوها است که در طبقه اول ورزشگاه آزادی اجرا شده است و طبقه دوم آن هم به زودی آماده خواهد شد. فردا در این مورد جلسه‌ داریم ضمن اینکه باید بگویم بلیت‌فروشی به خود باشگاه‌ها واگذار شده و آنها باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

 

*** باشگا‌ه‌ها، مالک ورزشگاه‌ها نیستند

 

وی در مورد اینکه نقش شرکت توسعه و تجهیز و مدیران کل ورزش  جوانان و استان‌ها در این پروسه چیست، گفت:‌

متأسفانه ایرادی که لیگ ما دارد این است که باشگا‌ه‌ها مالک ورزشگاه‌ها نیستند چند ورزشگاه متعلق به وزارت نفت، چند ورزشگاه متعلق به وزارت صنعت است و یکی دو ورزشگاه خصوصی داریم. بنابراین کاش  نمایندگان مجلس و همچنین دولتمردان کمک کنند تا ورزشگاه‌‌ها به باشگاه‌ها اجاره داده شوند شاید اگر این اتفاق رخ داده بود الزامات و تجهیز ورزشگاه‌ها زودتر انجام می‌شد.

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیر مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه در رسانه‌ها گمانه‌زنی شده که مسابقات در عید غدیرخم آغاز خواهد شد، افزود:

هم عید قربان و هم عید غدیر گفته شده است اما پیش‌بینی زمان آغاز مسابقات لیگ برتر فقط به آمادگی ورزشگاه‌ها ربط پیدا می‌کند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =

کلید مقابل را فعال کنید