کد خبر:95863
پ
صدو حکم ۱۵۶۰ پرونده تخلف برای شرکت‌های حمل و نقل جاده ای
مدیرکل دفتر حقوقی و تدوین مقررات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبر داد:

صدور حکم ۱۵۶۰ پرونده تخلف برای شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای

مدیرکل دفتر حقوقی و تدوین مقررات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از صدور حکم ۱۵۶۰ پرونده تخلف برای شرکت‌های حمل و نقل جاده ای خبر داد.

مدیرکل دفتر حقوقی و تدوین مقررات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از صدور حکم ۱۵۶۰ پرونده تخلف برای شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای خبر داد.

 

*** صدور حکم ۱۵۶۰ پرونده تخلف برای شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای

 

به گزارش خبرگزاری سروش، عباس‌علی بنی‌اسدی در سی‌و‌یکمین جلسه کمیسون ویژه ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای، گفت:

در اجرای بند ۴ ابلاغیه ۲۲ خرداد ماه سال‌ جاری با همکاری کارشناسان ستادی و استانی در زمینه اقدامات میدانی نظارت و برخورد با تخلفات در برخی از پایانه‌های بار و مراکز فعالیت شرکت‌های حمل‌ و نقلی، با تشکیل کمیسیون‌های اضافی و پرداخت نکردن کرایه رسیدگی و احکام حقوقی برخورد با این تخلفات صادر و به اجرا درآمده است.

وی، افزود: براساس گزارش عملکرد کمیسیون‌های ویژه ماده ۱۲ در ۲۱ اداره‌ کل استانی، از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه به تعداد ۱۵۶۳ پرونده تخلف رسیدگی شد که از این تعداد ۷۸۹ پرونده جریمه نقدی، ۲۶۳ پرونده تذکر کتبی، ۶۹ پرونده لغو پروانه و ۴۴۲ پرونده حکم برائت صادر شد.  

بنی‌اسدی، ادامه داد: تعداد کل پرونده‌های رسیدگی شده کمیسیون ویژه ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شرکت‌ها و مؤسسات حمل و نقل جاده‌ای در بخش شرکت‌های حمل و نقل کالا ۲۲۰ پرونده، در بخش مسافر ۱۰۰ نسخه و در بخش ایمنی ۱۳۸ پرونده اعلام کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرکل دفتر حقوقی و تدوین مقررات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در پایان، بیان داشت:

علت عدم مغایرت مجموع تعداد پرونده‌های رسیدگی شده در بخش کالا، مسافر و ایمنی با رقم کلی پرونده ها، اشتراک برخی پرونده‌ها میان حوزه ایمنی با دو حوزه کالا و مسافر بوده است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید