کد خبر:96022
پ
سالاری
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری سروش خبر داد

آغاز به کار مجدد کارگروه سازماندهی بخش‌نامه‌‌های سازمان تأمین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از آغاز به کار مجدد کارگروه سازماندهی بخش‌نامه‌‌های این سازمان پس از توقف ۱۰ ماهه خبر داد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از آغاز به کار مجدد کارگروه سازماندهی بخش‌نامه‌‌های این سازمان پس از توقف ۱۰ ماهه خبر داد.

 

*** سازمان تأمین اجتماعی و قوانین متعدد

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مصطفی سالاری در حاشیه اولین نشست خبری خود و در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری پیرامون مشکلات و تاثیر قوانین متعدد و مزاحم در عملکرد سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت:

علاوه بر این سازمان، تعدد قوانین و وجود قوانین مشکل‌ساز در همه دستگاه‌ها به چشم می‌خورد و تنها مختص به این سازمان نیست، اکثر مشکلات مربوط به تضاد و تعدد در قوانین مربوط به این دستگاه نمی‌شود و در حال حاضر مشکلات سازمان تأمین اجتماعی به دو بخش قوانین بالادستی و بخشنامه‌های مربوط به این سازمان تقسیم می‌شود.

 

 

***  سازماندهی بخش‌نامه‌‌ها

 

وی در ادامه با اشاره به تشکیل کارگروه‌ مربوط به سازماندهی بخش‌نامه‌‌های سازمان متبوعش، بیان کرد:

برای بخشنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی که سبب رفع یا هدف‌دهی بخشی از مشکلات این سازمان می‌شود، از ۱-۲ سال گذشته کارگروهی را تشکیل دادیم که با وجود توقف در فعالیت آن، در ۱۰ ماه گذشته مجدداً دستور ادامه فعالیت آن را صادر کردیم.

 

*** تبدیل ۹۰ بخشنامه به یک بخشنامه

 

 سالاری در پایان با اشاره به تجمع بخشنامه‌های مختلف که در کارگروه تشکیل شده، اظهار کرد:

در این کارگروه ۹۰ بخشنامه تجمیع و به یک بخشنامه ساده‌تر تبدیل می‌شود که جهت اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی به صورت موضوعی بر روی سامانه سازمان، قرار خواهد گرفت.

 

*** سالاری در ابتدای راه

 

به گزارش خبرگزاری سروش، هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه در راستای اجرای بند (ج) ماده واحده قانون اصلاح مدیریت ماده (۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۸ اساسنامه صندوق تأمین‌اجتماعی، با اتفاق آراء  مصطفی سالاری  را به عنوان مدیرعامل این سازمان پیشنهاد کرد و در جلسه مورخ ۴ تیر ۹۸ که به ریاست “محمد شریعتمداری” وزیر تعاون ، کار و رفاه‌اجتماعی برگزار شد، سالاری به سمت مدیرعامل این سازمان منصوب شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید