کد خبر:96110
پ
خصوصی سازی
معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد

لزوم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شرایط فعلی کشور

معاون اول رئیس‌جمهور بر لزوم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شرایط فعلی کشور تأکید کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور بر لزوم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شرایط فعلی کشور تأکید کرد.

 

*** لزوم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شرایط فعلی کشور

 

به گزارش خبرگزاری سروش، اسحاق جهانگیری به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح مهم اقتصادی و صنعتی، به استان خراسان رضوی سفر کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور در این سفر دو روزه با حضور در شهرک صنعتی شهرستان چناران سه واحد تولیدی و یک واحد گاوداری هزار رأسی را افتتاح خواهد کرد.

وی صبح ۱۷ مرداد ۹۸ در جمع خبرنگاران در بدو ورود به فرودگاه مشهد، اظهار داشت:

اقتصاد کشور در شرایط فعلی به شدت نیازمند حضور فعالانه بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های تولیدی است و ما باید از حضور بخش خصوصی در این گونه طرح‌ها حمایت کنیم. 

 

*** افتتاح خط ۲ قطار شهری مشهد مقدس

 

جهانگیری یکی از برنامه‌های سفر خود به استان خراسان رضوی را شرکت در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر کمیته امداد عنوان کرد و افزود:

یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی مددجویان است تا به جای این که به مستمری کمیته نیازمند باشند، بتوانند روی پای خود بایستند.

معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر اهمیت استان خراسان رضوی و ضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی در این استان خاطر نشان کرد:

اقتصاد مقاومتی در این گونه استان‌ها اهمیت دوچندانی دارد و استان خراسان رضوی که از استان های مهم صنعتی، کشاورزی و گردشگری کشور است باید در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشد. 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حضور در جلسه ستاد اقصاد مقاومتی استان، افتتاح و بازدید از خط ۲ قطار شهری مشهد مقدس و زیارت حرم حضرت علی بن موسی الرضا (ع) از دیگر برنامه‌های دکتر جهانگیری در سفر به استان خراسان رضوی خواهد بود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 13 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول