عکاس :
پ

مانور توانمندی و اقتدار نیروهای ویژه ناجا (گزارش تصویری)

نیروهای ویژه ناجا در مانوری توانمندی و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

 

*** مانور نیروهای ویژه ناجا

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در این مانورها تلاش میشود توانایی و آمادگی نیروهای ویژه ناجا ارزیابی شود.

نیروهای ویژه ناجا، مجموعه‌ای است از یگان‌های ویژه نیروی انتظامی که از منحصر به فردترین یگان‌های عملیاتی پلیس ایران می‌باشد.

کنترل اجتماعات، مبارزه و برخورد با اغتشاشات و تجمعات غیرقانونی، مشارکت در عملیات‌های ویژه (گروگان گیری، بمب‌گذاری، طرح‌های پاکسازی و…)، اعزام نیرو و امدادرسانی به دیگر واحدهای پلیس کشور از جمله وظایف عمده یگان‌های ویژه ناجا می‌باشد.

از واحدهای این یگان می‌توان به واحد ضد اغتشاش، واحد زنان، واحد اسواران (اسب سواران)، باشگاه براق که مسئولیت آموزش چتربازی، پاراگلایدر، سقوط آزاد، موتور سواری کارکنان وسایر مردم را به عهده دارد واحد رهایی گروگان، واحد سپکا (سگ‌های پلیس)، واحد دریایی واحد چک و خنثی‌سازی بمب و تله‌های انفجاری نام برد.

 

*** استقرار نظم و امنیت و تأمین آسایش وظیفه ناجا

 

نیروهای ویژه ناجا برای استقرار نظم و امنیت و تأمین آسایش عمومی و فردی موظف است ساز و کاری را تهیه تا با بهره‌گیری از فنون و دانش کنترل اجتماعات نسبت به کنترل مناسب اجتماعات و گروه‌های برهم زننده امنیت جامعه، که با اهداف و توطئه‌های از پیش تعیین شده دسیسه گران در گوشه و کنار جامعه اتفاق افتد اقدام نماید.

 

به گزارش خبرگزاری سروش در این مانور دقت و توانمندی خود را در جهت تامین امنیت وآرامش مردم و مقابله با هرگونه حرکات مخل آرامش مردم را با موفقیت به نمایش گذاشت.

 

در پایان، گزارش تصویری نمونه ای از این مانورها را ملاحظه نمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید