کد خبر:96551
پ
رئیس قوه قضائیه

رئیس قوه قضائیه به همراه هیأتی از قوه قضائیه وارد استان کردستان شد

رئیس قوه قضائیه دقایقی پیش به همراه هیأتی از قوه قضائیه جهت بررسی مسائل و مشکلات قضایی، حقوقی و دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی وارد استان کردستان شد.

رئیس قوه قضائیه دقایقی پیش به همراه هیأتی از قوه قضائیه جهت بررسی مسائل و مشکلات قضایی، حقوقی و دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی وارد استان کردستان شد.

 

*** ورود رئیس قوه قضائیه به استان کردستان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، براساس برنامه پیش‌بینی شده رئیس قوه قضائیه در بدو ورود به استان در محل فرودگاه سنندج مورد استقبال رسمی نماینده ولی‌فقیه، استاندار، فرمانده سپاه، مسئولان عالی، فرماندهان و نمایندگان مجلس کردستان قرار گرفت و پس از نواخته شدن سرود ملی کشور و معرفی مسئولان استانی به وی از یگان تشریفات مستقر در محوطه فرودگاه سان دید.

رئیس قوه قضائیه، در این سفر با خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم، علما، روحانیون، اساتید دانشگاه‌ها و نخبگان کردستان دیدار می‌کند.

 

*** جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی، شورای اداری، شورای قضایی و نشست با اصحاب رسانه

 

حضور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی، شورای اداری، شورای قضایی و نشست با اصحاب رسانه استان از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رئیسی به کردستان است.

معاونان قوه قضائیه نیز ۲۳ مرداد ۹۸ با عزیمت به شهرستان‌های استان ضمن بررسی آخرین وضعیت قضایی شهرستان‌ها، گزارش آن را آماده و به رئیس قوه قضائیه تقدیم می‌کنند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، پیش‌تر در ۲۳ مرداد ۹۸ مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، اظهار داشت:

آیت الله رئیسی در ادامه سلسله سفر‌های استانی خود روز  ۲۴ مردادماه ۹۸ به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی جهت بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان و دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی به استان کردستان سفر می‌کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
به گزارش خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول