کد خبر:97062
پ
سواد سلامت جامعه
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران خبر داد

پایین بودن سطح سواد سلامت جامعه/راه‌اندازی کمپین دوچرخه‌سواری

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با اشاره به پایین بودن سطح سواد سلامت جامعه از راه‌اندازی کمپین دوچرخه‌سواری خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با اشاره به پایین بودن سطح سواد سلامت جامعه از راه‌اندازی کمپین دوچرخه‌سواری خبر داد.

 

*** پنجشنبه‌های نیکوکاری 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حمید چوبینه در مراسم امضای یادداشت تفاهم همکاری بین شهرداری تهران و سازمان نظام پزشکی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای اقشار پایین دست، اظهار داشت:

در این خصوص ما سعی کرده‌ایم با افزایش ساعت کاری و بسته‌های درمانی به این قشر از جامعه کمک کنیم همچنین پنجشنبه‌های نیکوکاری در همین راستا می‌باشد که در طی آن پزشکانی که دسترسی به آنها سخت‌تر می‌باشد در کلینیک‌های شهرداری آماده خدمت‌گذاری به شهروندان می‌باشند.

 

*** رکاب‌زنی امروز شهردار تهران به همراه رئیس سازمان نظام پزشکی کشور و معاون وزیر بهداشت

 

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در ادامه با اشاره به رکاب‌زنی امروز شهردار تهران به همراه رئیس سازمان نظام پزشکی کشور و معاون وزیر بهداشت بیان کرد:

در بسیاری از شهرهای توسعه یافته دنیا تا ۴۰ درصد مردم با دوچرخه تردد می‌کنند ما نیز باید شهری پرتحرک با مشارکت شهروندان داشته باشیم که در صورت تحقق این امر جامعه کمتر درگیر بیماری‌های مختلف خواهد شد.

وی در ادامه سطح سلامت جامعه پایین دانست و گفت:

لزوم فعالیت برای افزایش سطح سواد سلامت جامعه کاملا به چشم می‌خورد و پزشکان تلاش کرده‌اند اقداماتی در این زمینه انجام دهند تا امید به زندگی در کشور افزایش یابد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در پایان، اظهار داشت:

راه‌اندازی کمپین دوچرخه‌سواری از جمله فعالیت‌های لازم برای افزایش تحرک و امید به زندگی در کشورمان بوده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 12 =

کلید مقابل را فعال کنید