کد خبر:97281
پ
جام‌جهانی ژاپن
سرمربی تیم والیبال

قهرمانی آسیا و جام‌ جهانی ژاپن برای ما بسیار مهم است

سرمربی تیم والیبال قهرمانی آسیا و جام‌ جهانی ژاپن را برای تیم ملی والیبال ایران بسیار بااهمیت دانست.

سرمربی تیم والیبال قهرمانی آسیا و جام‌ جهانی ژاپن را برای تیم ملی والیبال ایران بسیار بااهمیت دانست.

 

*** قهرمانی آسیا و جام‌جهانی ژاپن برای ما بسیار مهم است

 

به گزارش خبرگزاری سروش، ایگور کولاکوویچ بعد از اولین جلسه تمرینی تیم والیبال بزرگسالان ایران در دور جدید اردوها برای حضوری موفق در رقابت‌های قهرمانی آسیا، اظهار داشت:

ما از امروز دور جدید تمرینات آماده‌سازی تیم ملی را شروع کردیم. سه هفته برای مسابقات آسیایی فرصت داریم. تمرینات خود را با بازیکنانی شروع کردیم که در انتخابی المپیک حضور داشتند. همچنین اسفندیار را نیز به اردوی تیم ملی دعوت کردیم. در ابتدای سال لیستی ۲۵ نفره را اعلام کردیم و می‌توانیم بعضی بازیکنان را تغییر دهیم.

 

*** ابراز خرسندی سرمربی تیم والیبال از حضور سعید رضایی در تیم

 

وی افزود: باید بعد از این مسابقات در جام جهانی ژاپن حاضر شویم که فاصله این دو تورنمنت خیلی به هم نزدیک است. موفقیت در هر دوی رقابت‌ها برای ما مهم است. بعد از آن هم برای مسابقات انتخابی المپیک باید رقابت کنیم که آن مسابقات هم برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. اولویت ما همان‌طور که قبلا گفته بودم، صعود به المپیک است. جام‌جهانی ژاپن برای ما یک چالش است چون بهترین تیم‌های دنیا در آن حاضر هستند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سرمربی تیم والیبال در پایان با ابراز خرسندی از حضور سعید رضایی در جمع ملی‌پوشان در پایان، اظهار داشت:

خیلی خوشحالم که سعید رضایی امروز کنار ما بود و به تیم ما ملحق شد. برای من سلامتی اعضای تیم از هر چیزی مهم‌تر است و همه ما در کنار هم برای رسیدن به موفقیت، همدل هستیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید