کد خبر:97519
پ
ایران
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد

امنیت خلیج فارس در اختیار قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امنیت خلیج فارس را در اختیار قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امنیت خلیج فارس را در اختیار قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

 

*** ایران عرصه آزمایش سیستم‌های دفاعی و راهبردی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سردار حسین سلامی روز شنبه دو شهریور ۹۸ در حاشیه همایش سالانه استادان بسیجی حوزه‌های علمیه قم، اصفهان، مشهد و تهران در مشهد در جمع خبرنگاران افزود:

امنیت در خلیج فارس با حضور مسلط نیروهای مسلح ایران برقرار و در ید قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است و دشمنان نخواهند توانست خدشه‌ای به این امنیت وارد کنند.

وی اضافه کرد: کشور ایران همیشه عرصه آزمایش انواع سیستم‌های دفاعی و راهبردی است و این اقدامات، حرکتی است بدون توقف در امتداد رشد و توسعه قدرت بازدارندگی و دفاعی که هرگز متوقف نمی‌شود.

 

*** مردم، رکن اساسی مقاومت انقلاب اسلامی

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:

مردم، رکن اساسی مقاومت انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان بوده و هستند و امروز نقش مردم بیش از هر زمان دیگری تعیین‌کننده است و نقشی که امروز مردم با اتصال به رهبری فرزانه انقلاب و تبعیت از رهنمودهای ایشان و همراهی همه نهادهای انقلابی، اجرایی، تقنینی و قضایی کشور دارند برجسته تر از هر زمان دیگری است.
سردار سلامی افزود: از همین رو نقطه تمرکز فشار دشمن هم روی مردم است و امروز مردم را هدف قرار داده ولی ملت ایران می تواند مانند گذشته با شکیبایی، صبر انقلابی، حضور در صحنه، حمایت از نظام و تبعیت از رهبری پاسخ های ناامیدکننده به دشمن بدهند و آنها را در سیاست های مخربش نا امید و شکست خورده کنند تا دشمن بداند نمی تواند در هیچ شرایطی در ایران نفوذ کند.

 

*** تلاش‌ جهت محرومیت زدایی از حاشیه شهر مشهد

 

وی در خصوص اقدامات انجام شده برای سامان دهی حاشیه شهر مشهد نیز گفت: چند سالی است مجموعه سپاه پاسداران خراسان رضوی و قرارگاه شهید برونسی بر اساس تاکیدها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد وارد عمل شده است و تلاش‌های سپاه برای برقراری امنیت و ارتقای وضعیت فرهنگی و محرومیت زدایی از حاشیه شهر مشهد همچنان ادامه دارد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: رسیدگی به حاشیه نشینی در مشهد پدیده‌ای فراگیر در سطح نهادهای استان خراسان رضوی شده است مثلا طی روزهای گذشته تعدادی طرح توسط شهرداری مشهد به سامان رسید که عموما ورزشی بودند و تعدادی از بوستان‌های تفریحی در مناطق حاشیه و محروم مشهد هم به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش خبرگزاری سروش فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در پایان اظهار کرد:

این اقدامات، ادامه دار خواهد بود و امیدواریم با ادامه مجموعه فعالیت ها و با ورود استانداری خراسان رضوی، شهرداری مشهد و سایر دستگاه ها شاهد رفع فقر و محرومیت از مناطق محروم و حاشیه‌ای شهر مشهد باشیم.

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول