کد خبر:97700
پ
کشتی ایران

کشتی ایران در برزخ / وضع کشتی از لحاظ مالی به هیچ عنوان مطلوب نیست

سرمربی تیم‌ملی کشتی آزاد شرایط  کشتی را از لحاظ مالی به هیچ عنوان مطلوب ندانست و شرایط کنونی کشتی را همانند برزخ توصیف کرد.

سرمربی تیم‌ملی کشتی آزاد شرایط کشتی ایران را از لحاظ مالی به هیچ عنوان مطلوب ندانست و شرایط کنونی را همانند برزخ توصیف کرد.

 

***  آخرین وضعیت تیم ملی‌کشتی 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای ۲۳ تا ۳۱ شهریورماه در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار می‌شود. این در حالی است که تیم ملی کشتی آزاد ایران با سرمربیگری غلامرضا محمدی هم اکنون اردوی ماقبل پایانی خود را در خانه کشتی پشت سر می گذارند.

هر چند فعلا همه چیز در ظاهر طبق برنامه پیش می‌رود و کاروان کشتی ایران مشغول آماده سازی برای حضور در رقابتهای جهانی است اما غلامرضا محمدی نظر متفاوتی دارد.

وی امروز در تشریح آخرین وضعیت تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: آزادکاران از دیماه سال ۹۷ بصورت مقطعی وارد اردوهای آماده سازی شدند و تاکنون ۱۶ مرحله اردو برای این تیم برگزار شده است. در این مدت در تورنمنت‌های مختلف و همچنین رقابت‌های قهرمانی آسیا هم شرکت کردیم و حالا تنها یک اردوی دیگر تا رقابت‌های جهانی پیش رو داریم.

 

*** اعلام اسامی نهایی تیم ملی کشتی ایران

 

وی افزود: اردوی کنونی تا روز ۱۱ شهریور ماه ادامه دارد و سپس بچه‌ها برای استراحتی کوتاه به مرخصی خواهند رفت. آنها بعد از سه چهار روز دوباره وارد اردو می‌شوند و تا روز ۲۶ شهریور ماه و زمان اعزام به رقابت‌های جهانی در اردو خواهند بود.

محمدی در واکنش به انتشار ترکیب نهایی تیم ملی کشتی ایران اعزامی به رقابتهای جهانی گفت:

اسامی نهایی تیم ملی تا اواخر هفته جاری و اوایل هفته بعد اعلام می‌شود که البته به نظر من ترکیبی که روز گذشته منتشر شد نوعی گمانه زنی است. احتمال تغییر و جابجایی در این لیست وجود دارد و هنوز هیچکس بطور قطعی ملی پوش نیست!

 

*** پرویز هادی مشکلی برای ادامه تمرینات ندارد

 

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت پرویز هادی هم گفت:

وضعیت این آزادکار سنگین وزن اردوی تیم ملی کشتی ایران به دلیل مصدومیت کمی نگران کننده بود که ما به همین دلیل درخواست کردیم تا کمیسیون پزشکی تشکیل شود. خوشبختانه این کمیسیون روز گذشته تشکیل شد و در نهایت به ما گفتند پرویز هادی مشکلی برای ادامه تمرینات و حضوردر رقابتهای جهانی ندارد. امیدوارم وی در این چند روز باقیمانده تا جهانی به شرایط بهتری برسد و از هر نظر مهیای حضور در میدان شود.

 

*** کشتی در برزخ قرار دارد

 

وی در واکنش به اظهارات اخیر علیرضا دبیر در خصوص بدهی‌های سنگین فدراسیون کشتی ایران نیز اظهار داشت:

باید اعتراف کرد که وضعیت کشتی ایران از لحاظ مالی به هیچ عنوان مطلوب نیست. علیرضا دبیر اعلام کرد وضعیت کشتی قرمز است ولی به نظر من شرایط خیلی بدتر است و باید گفت کشتی در برزخ قرار دارد! به نظر من باید واقعیت‌ها را گفت چون کشتی ایران به عنوان یکی از پرافتخارترین و پرامیدترین رشته‌های ورزشی در المپیک نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان است. امیدوارم این مشکلات مالی به زودی حل شود و این علامت سوال ما هم در خصوص تداوم روند مشکلات مالی در آستانه رویدادهای بزرگ مثل المپیک از بین برود.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سرمربی تیم‌ملی کشتی آزاد در پایان اظهار کرد:

کشتی ایران یکی از سخت ترین المپیک‌ها را پیش رو دارد. با توجه به اینکه زمان زیادی را از دست دادیم ، روزهای سختی را در المپیک در پیش خواهیم داشت. فقط امیدوارم در همین فرصت باقیمانده هم مورد حمایت قرار بگیریم تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 17 =

کلید مقابل را فعال کنید