کد خبر:98461
پ
جهاد دانشگاهی
معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی در بجنورد اعلام کرد:

رهبر معظم انقلاب، حامی اصلی جهاد دانشگاهی

معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی در بجنورد، رهبر معظم انقلاب را حامی اصلی جهاد دانشگاهی معرفی کرد.

معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی در بجنورد، رهبر معظم انقلاب را حامی اصلی جهاد دانشگاهی معرفی کرد.

 

*** رهبر معظم انقلاب، حامی اصلی جهاد دانشگاهی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، احمد شریفی‌زاده پیش‌ازظهر چهارشنبه ۶ شهریور، در آیین معارفه سرپرست جهاد دانشگاهی خراسان شمالی با اشاره به جنگ اقتصادی علیه کشور اظهار کرد:

امروز در جنگ اقتصادی قرار گرفتیم و این بهترین فرصت برای جوانان است زیرا وظیفه بزرگی بر دوش آنان در راستای حل مشکلات قراردارد.

وی در ادامه با تأکید بر حمایت‌های رهبر معظم انقلاب از جهاد دانشگاهی عنوان کرد:

جهاد دانشگاهی، همواره موردحمایت دولت‌ها بوده اما حامی اصلی جهاد دانشگاهی رهبر معظم انقلاب است و مجموعه رویان با حمایت‌های ویژه ایشان شکل گرفت.

معاونت هماهنگی و امورمجلس جهاد دانشگاهی، افزود: در حال حاضر جهاد دانشگاهی، در حوزه دام و دام‌پروری با تمرکز بر تأمین کُره، انتقال جنین، تأمین جوجه مرغداری‌ها و در حوزه نفت و پتروشیمی و گیاهان دارویی در حال فعالیت و پژوهش است.

 

*** شهیدان رجایی و باهنر الگوهای ساده‌زیستی و مردم‌دوستی

 

در ادامه جلسه علی بیگ زاده ضمن تبریک و بزرگداشت هفته دولت گفت:

دوره خدمت شهیدان رجایی و باهنر بااینکه دوران کوتاهی بود اما خدمات شایسته‌ای ارائه شد و رفتارهای مطلوب این عزیزان الگو و سرمشق برای مسئولین دولتی شد.

وی با تأکید بر ویژگی‌های شهیدان رجایی و باهنر همچون ساده زیستی، مردم‌دوستی و دردکشیده بودن آنان عنوان کرد: این دو شهید دارای یک جریان فکری، انقلابی و متفکرانه بودند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان شمالی، افزود: هفته دولت فرصتی است تا در این ایام دولت خدماتش را به ولی‌نعمتان خود عنوان کند و در این سال‌ها پیشرفت‌های بزرگی ایجادشده که هرکدام از آن‌ها حاصل زحمت و تلاش‌های خدمت‌گزاران مردم است.

در انتهای این مراسم از خدمات رضا شاهین فر تقدیر و محسن رحمانی به‌عنوان سرپرست جهاد دانشگاهی استان خراسان شمالی معارفه شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، درحالی‌که گفته می‌شود شاهین فر، برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داد اما شریفی زاده در این جلسه علت این تغییر را فعالیت در حوزه علمی دیگر عنوان کرد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول