کد خبر:98588
پ
وزارت امور خارجه اسرائیل
یدیعوت آحارونوت:

وزارت امور خارجه اسرائیل ورشکسته شده است

وزارت امور خارجه اسرائیل به مقامات این وزارتخانه اطلاع داده است برای میزبانی از هیأت‌ها یا مهمانان در فلسطین اشغالی، بودجه‌ای وجود ندارد و بنابراین، دیدارهای رسمی لغو می‌شوند.

وزارت امور خارجه اسرائیل به مقامات این وزارتخانه اطلاع داده است برای میزبانی از هیأت‌ها یا مهمانان در فلسطین اشغالی، بودجه‌ای وجود ندارد و بنابراین، دیدارهای رسمی لغو می‌شوند.

 

*** وزارت امور خارجه اسرائیل ورشکسته شده است

 

به گزارش خبرگزاری سروش، پایگاه اینترنتی آمریکایی میدل ایست مانیتور با اعلام این خبر به نقل از روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت، نوشت:
از کارکنان وزارت امور خارجه اسرائیل خواسته شده است راه حل‌های خود را برای رسیدگی به این وضعیت ارائه دهند.
وبسایت یدیعوت آحارونوت روز پنجشنبه نوشت بحرانی که وزارت امور خارجه اسرائیل با آن روبروست تشدید شده است تا آنجا که برخی از کارکنان به هزینه خودشان, هیأت‌ها یا مهمانان را میزبانی می‌کنند.
یدیعوت آحارونوت به نقل از یک دیپلمات اعلام کرد:
وزارت امور خارجه اسرائیل ورشکسته شده است و برخی کارکنان از حساب های شخصی خودشان پول می پردازند زیرا جلوی هیأت ها و مهمانان احساس نگرانی می‌کنند.

 

*** لغو دیدارها به سبب بحران مالی

 

در موارد دیگر, کارکنان وزارت امور خارجه اسرائیل مجبور می‌شوند دیدارها با مهمانان را لغو کنند زیرا قادر نیستند برای آنها قهوه یا نوشیدنی‌تهیه کنند.
یک مقام وزارت امور خارجه اسرائیل، تایید کرد دیدار با کارکنان این وزارتخانه در اسرائیل و نیز دیدار با یک مهمان خارجی به سبب این بحران لغو شده است.
وزارت امور خارجه اسرائیل، همچنین برای تامین بودجه میزبانی از یک مقام ارشد آفریقایی که قرار بود هفته آینده وارد اسرائیل شود با مشکل مواجه شد.
در موردی دیگر, از اعضای یک سازمان تحقیقاتی اسرائیلی که یک روز مهمان وزارت امور خارجه بودند خواسته شد غذایشان را همراهشان بیاورند زیرا بودجه‌ای برای پذیرایی وجود نداشت.

وزارت امور خارجه اسرائیل، اوایل این هفته به دیپلمات ها اطلاع داد قادر نیست دفترچه در اختیار آنها قرار دهد. وزارت امور خارجه اسرائیل ادعا کرد این وزارتخانه، استطاعت مالی پرداخت پول برای خرید این دفترچه را که قیمت هر کدام از آنها ۱۵ شِکِل (واحد پول رژیم صهیونیستی) است ندارد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش با توجه به گزارش‌های روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت، می‌توان گفت، وزارت امور خارجه اسرائیل ورشکسته شده است

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزلری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید