کد خبر:98916
پ
جام باشگاه‌های جهان

یک خانوم ایرانی داور فینال رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های جهان شد

قضاوت دیدار فینال رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های جهان بین دو تیم بوکاجونیورز آرژانتین و مگنوس برزیل بر عهده یک داور زن ایرانی قرار گرفت.

 قضاوت دیدار فینال رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های جهان بین دو تیم بوکاجونیورز آرژانتین و مگنوس برزیل بر عهده یک داور زن ایرانی قرار گرفت.

 

*** یک خانوم ایرانی داور رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های جهان شد

 

به گزارش خبرگزاری سروش، هر چند تیم فوتسال مس سونگون خیلی زود و در مرحله گروهی رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان از دور رقابت‌ها حذف شد اما ایران یک نماینده دیگر نیز در این بازی‌ها داشت که نه تنها حذف نشد بلکه تا پایان بازی‌ها نیز در تایلند حضور خواهد داشت.

گلاره ناظمی، که پیش از این نیز بارها با قضاوت‌های جهانی، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته بود این روزها در تایلند و در رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های جهان حضور دارد و پس از قضاوت‌های فوق‌العاده‌ای که از خود به نمایش گذاشت در نهایت توسط مسئولان برگزارکننده این رقابت‌ها برای حضور در دیدار فینال این بازی‌ها بین دو تیم بوکاجونیورز آرژانتین و مگنوس برزیل انتخاب شد.

 

*** داوران خانوم این رقابت‌ها

 

وی داور سوم بازی پایانی این تورنمنت خواهد بود.

ناظمی البته تنها داور زن حاضر در این بازی‌ها نبود و به غیر از وی یک داور خانم از روسیه به نام ایرینا نیز در این بازی‌ها حضور یافت که در دیدار بارسا برابر شنزن به عنوان داور دوم در کنار ناظمی حضور یافت.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، ستاره داوری فوتسال دنیا در اولین دیدار خود به عنوان داور اول به قضاوت دیدار دو تیم بارسلونا برابر شنزن چین پرداخت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول