کد خبر:99722
پ
علی شمخانی

دیدار دبیر شورای عالی امنیت ملی با اعضای هیئت رئیسه فراکسیون مقابله با تحریم مجلس و جمعی از فعالان این حوزه

اعضای هیأت رئیسه فراکسیون مقابله با تحریم مجلس و جمعی از فعالان این حوزه با دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کردند.

اعضای هیأت رئیسه فراکسیون مقابله با تحریم مجلس و جمعی از فعالان این حوزه با دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کردند.

 

*** سیاست فشار حداکثری آمریکا

 

به گزارش خبرگزاری سروش، دریابان علی شمخانی در این دیدار گفت:
سیاست فشار حداکثری آمریکا که با فرضیات واهی برای ایجاد فروپاشی اقتصاد ملی ایران دنبال شد در برابر راهبرد مقاومت فعال به زانو در آمد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به جنگ ادراکی پرشدتی که از سوی رسانه‌های معاند برای پشتیبانی از سیاست فشار حداکثری آمریکا بر علیه ایران طراحی و اجرا شد افزود:
مردم مقاوم ایران علی رغم تحمل فشارهای سنگین اقتصادی ،بدلیل آگاهی،بصیرت و هوشمندی، مغلوب این جنگ نشدند و دشمن را از دستیابی به اهدافش نا امید کردند.

 

*** استقبال شورای عالی امنیت ملی از ابتکار فراکسیون مقابله با تحریم

 

شمخانی با استقبال از ابتکار فراکسیون مقابله با تحریم برای ایجاد باشگاه کشورهای تحریم شده و ورود فعال به عرصه مقابله با تروریسم اقتصادی امریکا خاطر نشان ساخت:
مقاومت، زمانی منجر به موفقیت می شود که با رویکرد فعالیت و تحرک مستمر همراه باشد و این اقدام می تواند گام موثری در مسیر تداوم راهبرد مقاومت فعال تلقی شود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی موضوع مقابله با تحریم را در شرایط کنونی یکی از محورهای اصلی وحدت جناحهای مختلف سیاسی در کشور عنوان کرد و خاطر نشان ساخت:
دشمن با توجه به تجربیات گذشته به این واقعیت پی برده که جمهوری اسلامی در برابر مقابله با تهدیدات به بلوغ و توانمندی قابل ملاحظه ای رسیده و از این رو تلاش می کند تا با ایجاد بحرانهای اجتماعی،سیاسی و امنیتی و ایجاد حاشیه، تمرکز مجموعه قوای کشور بر موضوع مقابله با تهدیدات را به حداقل برساند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در ابتدای این جلسه پور مختار رئیس فراکسیون مقابله با تحریم مجلس گزارشی از نحوه تشکیل و فعالیتهای انجام شده از سوی این فراکسیون و همچنین اقدامات در دست اجرا برای تشکیل باشگاه کشورهای تحریم شده ارایه کرد

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید