کد خبر:99630
پ
سیاست قوه قضائیه مبارزه با مفاسد اقتصادی و مواد مخدر
معاون دادستان اظهار کرد

سیاست قوه قضائیه، مبارزه با مفاسد اقتصادی و مواد مخدر

معاون دادستان سیاست قوه قضائیه را مبارزه با مفاسد اقتصادی و مواد مخدر اعلام کرد.

معاون دادستان سیاست قوه قضائیه را مبارزه با مفاسد اقتصادی و مواد مخدر اعلام کرد.

 

*** هدف پلیس پاکسازی معابر و خانه‌های آلوده به مواد مخدر 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مهدی مهرانگیز معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ در حاشیه طرح شناسایی در دستگیری خرده فروشان مواد مخدر (ظفر) در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

همچنان زیر نظر گرفتن خانه‌های موجود در مناطق شوش، مولوی و هرندی با شدت کامل ادامه دارد و از ماه ۱۱ سال ۹۷ که این طرح آغاز شده است، این مناطق پاکسازی نسبتاً کاملی داشته است.

وی افزود: از افراد ساکن در این مناطق و دیگر مناطق شهر تهران تقاضا می‌شود که اگر خانه‌ای را که در آن مواد‌مخدر خرید و فروش و یا مصرف می‌شود، می‌شناسند به دادسرا و یا نیروی انتظامی اطلاع دهند تا در کوتاه‌ترین زمان با آن برخورد شود.

معاون دادستان یادآور شد: هدف پلیس و دستگاه قضا از پاکسازی معابر و خانه‌های آلوده به مواد مخدر، ایجاد جامعه امن برای رشد و بالندگی جوانان است. از همین جا اعلام می‌کنم دستگاه قضا حامی پلیس در راستای مبارزه با مواد مخدر است.

 

*** مبارزه با مفاسد اقتصادی و مبارزه با مواد مخدر در اولویت کاری

 

مهرانگیز گفت: در برخی از مناطق خانواده‌هایی که در سخت‌ترین شرایط زندگی هستند به علت وجود بعضی از پاتوق‌های معتادین و خرده فروشان مواد مخدر در آن محل زندگی‌شان همواره درگیر با آسیب‌های ناشی از مواد مخدر است.

بارها شکایت مردمی برای برخورد با این اماکن را داشته‌ایم و با آغاز طرح جدید پلیس (طرح ظفر) اعلام می‌کنم که دستگاه قضا هم به شدت با این موارد برخورد می‌کند.

وی افزود: سیاست قوه قضائیه با آمدن سید ابراهیم رئیسی این است که در کنار مبارزه با مفاسد اقتصادی، مبارزه با مواد‌مخدر هم در اولویت کاری مان قرار دهیم.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون دادستان در پایان  اظهار کرد:

افرادی که به عنوان خرده فروش و یا دخیل در توزیع مواد مخدر طی ۴ الی ۵ ماه گذشته دستگیر شده‌اند، به هیچ عنوان احکام سبکی برای آنها بریده نمی‌شود و این گونه نیست که بعد از چند ماه، آزاد شوند. اهالی رسانه و یا هموطنان اگر فردی را می‌شناسند که سابقه دستگیری در خرید و فروش مواد‌مخدر دارد و الان آزاد است و همچنان بر جرم خود اصرار دارد، معرفی کنند تا فوراً با او برخورد شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سه =

کلید مقابل را فعال کنید