کد خبر:99835
پ
معاون تامین اجتماعی
معاون سازمان تامین‌ اجتماعی

طرح شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی تحولی در منابع انسانی

معاون امور استان‌های سازمان تامین‌اجتماعی طرح شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی را تحولی در منابع انسانی این سازمان دانست.

معاون امور استان‌های سازمان تامین‌ اجتماعی طرح شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی را تحولی در منابع انسانی این سازمان دانست.

 

*** طرح شناسایی مدیران آینده تامین‌ اجتماعی تحولی در منابع انسانی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، قائم موهبتی با اعلام این خبر، اظهار داشت:

فراخوان شناسایی مدیران آینده سازمان از ۲۹ مرداد ماه با همکاری دفتر راهبری سیستم‌های این سازمان برای ۱۱ سمت از مشاغل مدیریتی ادارات‌ کل استان‌ها، مدیریت‌های درمان و واحدهای اجرایی زیر مجموعه آنها عملیاتی شد.

معاون امور استان‌های سازمان تامین‌اجتماعی با بیان اینکه این طرح از ابتکارات هوشمندانه مدیرعامل سازمان در حوزه منابع‌ انسانی سازمان است و باعث تحول خواهد بود، افزود:

این فراخوان به گونه‌ای طراحی شد که تمامی همکاران علاقه‌مند و توانمند با اولویت جوانان و بانوان که خود را واجد شرایط می‌دانند، شرکت کنند.

 

*** هدف طرح شناسایی مدیران آینده

 

وی ادامه داد: فراخوان شناسایی مدیران آینده سازمان آثار بسیار مفیدی را در استفاده از ظرفیت‌های منابع انسانی با ایجاد فرصت برابر برای همه همکاران فراهم کرده است.

موهبتی ادامه داد: این ۱۱ سمت بر اساس شیوه‌نامه ارزیابی و انتصاب مدیران سازمان تامین اجتماعی که از ۹۵/۰۱/۰۱ عملیاتی شده، تعیین شده است.

معاون امور استان‌های سازمان تامین‌اجتماعی گفت:

هدف از اجرای این طرح، ارزیابی و شناسایی همکارانی است که برای سطوح مدیریتی ۱۱ گانه «مدیرکل استان»،«مدیردرمان استان»، «معاون بیمه‌ای مدیرکل استان»، «معاون اداری و مالی مدیرکل استان»، «رئیس شعبه تیپ ممتاز»، «رئیس شعبه تیپ یک»، «معاون درمان مدیریت ‌درمان استان»، «معاون اداری و مالی مدیریت‌درمان استان»، «رئیس‌دفتر اسناد پزشکی استان»، «رئیس بیمارستان» و «رئیس دی‌کلینیک» بدون تعیین استان و محل خدمت، دارای قابلیت و توانمندی کافی و لازم هستند.

وی ایجاد فرصت برابر برای تمامی همکاران در سراسر کشور، شناسایی ظرفیت‌های علمی و عملکردی برای ارتقای شغلی و تصدی سمت‌های مدیریتی با اولویت جوانان و بانوان را از دیگر اهداف مهم این طرح عنوان کرد.

 

*** طرح شناسایی مدیران آینده در  تامین اجتماعی به چه صورت است؟

 

موهبتی خاطرنشان کرد:

طرح شناسایی مدیران آینده در سازمان تامین اجتماعی از طریق ثبت‌نام در سامانه، بررسی سوابق متقاضیان بر اساس مفاد کاربرگ‌های تکمیل شده توسط افراد، ارزیابی اسنادی سوابق، برگزاری آزمون کتبی، بررسی برنامه‌های افراد برای سطوح پیشنهادی، مصاحبه تخصصی، ارزیابی محیطی و ۳۶۰ درجه و بررسی سوابق عملکردی سنوات خدمت در سازمان اجرا می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون امور استان‌های سازمان تامین‌اجتماعی در پایان، اظهار داشت:

افراد واجد شرایط و شایسته مدیریت و همچنین همکارانی که در حال حاضر در مشاغل مدیریتی یازده‌گانه هستند و تمایل به ارتقاء از محل ردیف فعلی را دارند، می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − شش =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول