کد خبر:100226
پ
مشاور رئیس دفتر رئیس‌جمهور
رئیس دفتر رئیس‌جمهور

سیاست‌های جنگ‌طلبانه مشاور امنیت ملی آمریکا شکست خورد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور سیاست‌های جنگ‌طلبانه مشاور امنیت ملی آمریکا را شکست خورده خواند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور سیاست‌های جنگ‌طلبانه مشاور امنیت ملی آمریکا را شکست خورده خواند.

 

*** سیاست‌های جنگ‌طلبانه مشاور امنیت ملی آمریکا شکست خورد

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمود واعظی در یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در خصوص اخراج مشاور امنیت ملی آمریکا، اظهار داشت:

سیاست‌های یک‌جانبه‌گرایانه، جنگ‌طلبانه، مداخله‌جویانه و بی‌ثبات‌کننده جان بولتون در دوران کوتاه حضورش در سمت مشاور امنیت ملی آمریکا سرانجام بدون هیچ نتیجه‌ای و روبرو شدن با شکست کامل، منجر به اخراج او از کاخ سفید شد.  

وی در ادامه مطلب خود آورده است: او دشمن دیپلماسی و طرفدار جنگ و یکجانبه‌گرایی بود، حال آنکه جامعه جهانی دست کم در همین دوره به واشنگتن نشان داد که از جنگ بیزار و با دیپلماسی همراه است. حالا مردی که تهدید به جنگ می‌کرد و وعده می‌داد که ایران تا چندماه دیگر فرو خواهد ریخت، در گوشه انزوا ناظر سیاست‌های ورشکسته خویش است.  

 

*** پایان دوران سیاست‌های جنگ‌افروزانه

 

واعظی تصریح کرد: مشاور امنیت ملی آمریکا در دولت ترامپ، همسو با رژیم صهیونیستی یکی از سرسخت‌ترین دشمنان ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران بود و تلاش زیادی برای سرنگونی نظام ایران کرد، اما همانند اسلاف خود رفت و حکومت ایران با مقاومت مردم بزرگش همچنان ایستاده و انشالله به اهداف بزرگش تمام و کمال نایل خواهد آمد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه علاوه بر داخل آمریکا، در سایر کشورهای دنیا نیز از اخراج مشاور امنیت ملی آمریکا، استقبال شد،اظهار داشت:

حتی بازار نفت نیز به دلیل رفع خطر جنگ با کنار رفتن این فرد، شاهد کاهش قیمت بود. اخراج مشاور امنیت‌ملی آمریکا از دولت آمریکا نشان می‌دهد که دوره سیاست‌های جنگ‌طلبانه، رادیکال، فشار حداکثری و مداخله جویانه سرآمده و این راه جز شکست و ناکامی چیزی برای دولت و ملت آمریکا به همراه نداشته است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نه =

کلید مقابل را فعال کنید