کد خبر:100397
پ
نقش راهبرد مقاومت فعال در فضاسازی‌های هسته‌ای اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران چیست؟
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد

نقش راهبرد مقاومت فعال در فضاسازی‌های هسته‌ای اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران چیست؟

رمز‌گشایی از فضاسازی‌های هسته‌ای اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران نشان از استیصال مستمر آنها در مقابل راهبرد مقاومت فعال است.

رمز‌گشایی از فضاسازی‌های هسته‌ای اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران نشان از استیصال مستمر آنها در مقابل راهبرد مقاومت فعال است.

 

*** راهبرد مقاومت فعال

 

به گزارش خبرگزاری سروش، افزایش فضاسازی‌های اخیر آمریکا، رژیم صهیونیستی و رسانه‌های وابسته به جریان ساختار‌شکن در نظام بین‌‌الملل بر علیه برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز ایران ضمن آن که در ماهیت دارای مولفه‌های جدیدی نیست اما از نقطه نظر زمان و نحوه اجرا دارای ویژگی‌های قابل توجهی است.

به اعتقاد کارشناسان، بروز و ظهور این اقدامات از سوی کشورها و رژیم‌های شرور نشان می‌دهد که هدف‌گذاری جمهوری اسلامی ایران در چارچوب راهبرد مقاومت فعال، کاملا هوشمندانه و موثر بوده و موجب تحمیل انفعال به طرف‌های مقابل بوده است.

 

*** تاثیرات راهبرد مقاومت فعال

 

نگاهی موشکافانه به واکنش دشمنان نشان می‌دهد، موفقیت پیگیری راهبرد مقاومت فعال، عاملی شده که آنها تلاش کنند با طرح ادعاهای سوخته و نخ‌نما شده زمین بازی را تغییر دهند.

 

*** بازی جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در روزهای اخیر بازی جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران همزمان با آغاز گام سوم کاهش تعهدات ومحدودیت‌های برجامی کلید خورد و پس از طی کردن سه مرحله، نتانیاهو بعنوان مجری پرده سوم، از آباده استان فارس بعنوان زمین بازی جدید بعد از تورقوزآباد، رونمایی کرد اما نتیجه این بازی آن چیزی نبود که نتانیاهو و شریکش ترامپ، بدنبال آن بودند و عاملی برای افزایش فشارها به خود نتانیاهو شد.

 

 

در پرده اول این بازی به نقل از جان بولتون که هنوز از کاخ سفید اخراج نشده بود، اینگونه تبلیغ شد که سفر سرپرست آژانس به ایران به دلیل این است که احتمال دارد ایران مواد یا فعالیت‌های مخفی هسته‌ای داشته باشد، اما در پرده دوم یک قدم فراتر رفته و احتمال تبدیل به ادعا شد و منبعی مجعول مدعی شد، نمونه‌برداری آژانس از محلی در ایران نشان می‌دهد که در این محل اورانیوم وجود داشته است و در پرده سوم، نتانیاهو که زمانی عنوان منبع مجعول برای وی انتخاب شده بود، نقاب از چهره برداشت و صراحتا مدعی کشف مرکز توسعه تسلیحات اتمی ایران در آباده استان فارس شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید