کد خبر:101784
پ
حسن یزدانی

راه‌یابی کشتی‌گیر ایرانی به نیم‌نهایی کشتی آزاد قهرمانی جهان

کشتی‌گیر ایرانی با شکست‌دادن حریف روس خود راهی نیم‌نهایی کشتی آزاد قهرمانی جهان شد.

کشتی‌گیر ایرانی با شکست‌دادن حریف روس خود راهی نیم‌نهایی کشتی آزاد قهرمانی جهان شد.

 

*** صعود حسن یزدانی به نیم‌نهایی کشتی آزاد قهرمانی جهان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، پیکارهای چهار وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک از صبح امروز در شهر نورسلطان قزاقستان آغاز شد که طی آن نمایندگان اوزان ۶۱، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم ایران به مصاف حریفان خود رفتند.

حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف نایفونوف از روسیه رفت و در حالیکه در تایم اول با نتیجه ۴ بر ۲ جلو بود، حریف را ضربه فنی کرد. یزدانی با این پیروزی راهی مرحله نیمه نهایی شد و باید عصر ۳۰ شهریور ۹۸ برای رسیدن به فینال به میدان برود.

 

*** پرامیدترین کشتی‌گیر ایران

 

در ۴ وزن جدید هم پرامیدترین کشتی‌گیر ایرانی یعنی حسن یزدانی که در ۸۶ کیلو شانس اصلی کسب مدال طلاست، روی تشک رفت و با عملکردی فوق‌العاده درخشان در ۴ کشتی توفانی به فینال رسید. نابغه جویباری به هیچ کدام از رقبایش اجازه نداد بیش از ۲ دقیقه با او کشتی بگیرند و خیلی مقتدرانه راهی فینال شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، کشتی‌گیر ایرانی صبح ۳۰ شهریور ۹۸ پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم اسپینال از پورتوریکو را با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب کرد. در دور سوم نیز به مصاف استفان ورب از مجارستان رفت و در حالی که با نتیجه ۹ بر ۲ پیش بود با ضربه فنی حریف را شکست داد.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید