کد خبر:102683
پ
استقلال

تنها ۴۸ ساعت تا حذف استقلال از آسیا

تسویه‌نشدن بدهی‌‌های استقلال این باشگاه را در آستانه حذف از آسیا قرار داده است.

تسویه‌نشدن بدهی‌‌های استقلال این باشگاه را در آستانه حذف از آسیا قرار داده است.

 

*** تنها ۴۸ ساعت زمان تا حذف استقلال از آسیا

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حذف استقلال از آسیا خبری بود که طی دو هفته گذشته در فضای مجازی و رسانه‌ها زمزمه آن شنیده می‌‌شد. یکی از علل این اتفاق تسویه‌نشدن بدهی‌‌ها است و یک علت اصلی‌‌تر صورت‌های مالی تایید نشده و مشکل‌دار اکنون خبری منتشر شده که بر اساس آن یعنی ۴۸ ساعت دیگر استقلال حذف خواهد شد.

طی هفته گذشته نیز خبر احضار فتحی، مباشری و خلیلی ذی حساب باشگاه استقلال به وزرات ورزش به گوش می‌رسید. حال باید دید این بحران مرتفع شده و یا می‌شود یا نه.

سه فصل قبل به گفته مازیار ناظمی در پی سفر سلطانی‌فر به مالزی و دیدار او با شیخ سلمان جلوی حذف آبی‌ها از آسیا گرفته شده بود.

 

*** واکنش معاون سابق باشگاه استقلال

 

آیا تا دو روز دیگر بحران مرتفع می‌شود یا اینکه تراکتور جایگزین آبی‌ها خواهد شد. باید دید واکنش‌ها به این خبر جنجالی چه خواهد بود.

معاون سابق باشگاه استقلال در صفحه شخصی خود نوشت:

امکان نداره بتوانند استقلال را به تنهایی از آسیا حذف، کنند. من بهتون قول میدم اگه تخلفی هست برای هردوتاست نه تنها استقلال.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، به نظر می‌رسد منظور معاون سابق باشگاه استقلال از تیم دیگری که همراه با استقلال احتمال حذفش از لیگ قهرمانان می‌رود، پرسپولیس است و اگر این حرف درست باشد یعنی حذف پرسپولیس از آسیا!

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 14 =

کلید مقابل را فعال کنید