کد خبر:103558
پ
بلیط بازی فوتبال برای بانوان فوتبال

خرید بلیط بازی فوتبال برای بانوان میسر شد

فدراسیون فوتبال برای دیدار مقابل کامبوج از سری رقابت‌های جام جهانی خرید بلیط این بازی برای بانوان را آزاد کرد.

فدراسیون فوتبال برای دیدار مقابل کامبوج از سری رقابت‌های جام جهانی خرید بلیط این بازی برای بانوان را آزاد کرد.

 

*** اختصاص چهار جایگاه استادیوم به بانوان

 

به گزارش خبرگزاری سروش،  فدراسیون فوتبال برای دیدار مقابل کامبوج چهار جایگاه استادیوم آزادی را مهیا کرده و در اختیار بانوان قرار داده است تا بتوانند بازی تیم ملی را از نزدیک تماشا کنند، این چهار جایگاه در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز در اختیار بانوان قرار گرفته بود که دارای مسیر ورودی مجزا و امکانات مناسب برای حضور بانوان است.

از دیشب و با آغاز بلیط فروشی، استقبال بسیار خوبی از سوی بانوان مشاهده شد و تقریبا تمامی بلیط‌های این چهار جایگاه به جز جایگاه a9 به فروش رسیده است، نکته مهم درباره بلیط فروشی این است که بلیط این چهار جایگاه به صورت عمومی عرضه شده و این بار خبری از بلیط فروشی گزینشی نبوده است.

با توجه به استقبال مناسب بانوان از دیدار ایران – کامبوج و با توجه به اینکه فعلا همین چهار جایگاه برای حضور بانوان آماده شده است، باید دید در دیدار های بعدی چه تمهیداتی برای حضور بیشتر بانوان اندیشیده خواهد شد.

 

*** اتمام بلیط فروشی

 

بلیط فروشی از پنج‌شنبه شب در سامانه‌ای که فروش بلیت بازی‌های پرسپولیس و استقلال را برعهده دارد، آغاز شد و حدود ۷۵۰ بلیت به بانوان اختصاص یافت که از لحظه ورود به سامانه اینترنتی بیش از نصف آن‌ها برای خرید در اختیار کاربران بود و خیلی سریع نیز به فروش رفت از نخستین ساعات بامداد جمعه رنگ بنفش روی صندلی‌ها جای خود را به رنگ قرمز (فروخته شده) و زرد (رزرو شده) داد تا مشخص شود بلیط فروشی این بازی برای بانوان به اتمام رسیده است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، بنابراین جایگاه ۱۰ استادیوم آزادی که در بازی‌های باشگاهی محل حضور هواداران تیفوسی استقلال و در بعضی از بازی‌های ملی به تیم میهمان اختصاص داده می‌شود در اختیار بانوان خواهد بود، این همان قسمتی است که در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز خانم‌های پرسپولیسی که البته به صورت گزینشی وارد استادیوم شده بودند، در آن استقرار داشتند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =

کلید مقابل را فعال کنید