کد خبر:103784
پ
درمان رایگان ۲۳ کودک بیمار
توسط پزشک فرانسوی انجام شد

درمان رایگان ۲۳ کودک بیمار توسط پروفسور فرانسوی

پروفسور فرانسوی در سفر خود به ایران در مرکز طبی کودکان ۲۳ کودک بیمار را به صورت رایگان درمان کرد.

پروفسور فرانسوی در سفر خود به ایران در مرکز طبی کودکان ۲۳ کودک بیمار را به صورت رایگان درمان کرد.

 

*** جراحی پروفسور فرانسوی در مرکز طبی کودکان

 

به گزارش خبرگزاری سروش،  پروفسور فیلیپ ولنتی به همراه تیم خود از فرانسه در روز جمعه دوازدهم مهر ماه ۹۸ به ایران سفر کردند و معاینه ۱۳۰ کودک بیمار مبتلا به آسیب شبکه براکیال را در موسسه خیریه بین‌المللی زنجیره امید انجام دادند.

پس از این کلینیک بلافاصله جراحی‌های فوق تخصصی ارتوپدی دست برای آن دسته از بیمارانی که در کلینیک نیاز به جراحی داشتند در مرکز طبی کودکان آغاز شد.

این جراحی‌ها با حضور تیم فرانسوی به سرپرستی پروفسور فیلیپ ولنتی و همکاری تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران در روز‌های شنبه و یکشنبه به شکل فشرده انجام گرفت که در طی این دو روز بیش از ۲۳ کودک بیمار به رایگان تحت عمل جراحی فوق‌تخصصی قرار گرفتند.

 

*** ابراز رضایت پروفسور فرانسوی از امکانات درمانی

 

پروفسور فیلیپ ولنتی پس از پایان ماموریت پزشکی خود در ایران با ابراز رضایت از امکانات درمانی و تلاش موسسه خیریه بین‌المللی زنجیره امید در جهت درمان کودکان ابراز امیدواری کرد این شرایط همچنان ادامه داشته باشد.

وی، همچنین از همکاری و تعامل با پزشکان داخل ایران ابراز خوشحالی کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، موسسه خیریه بین‌المللی زنجیره تاکنون درمان و جراحی فوق‌تخصصی بیش ۱۲۸۰۰ کودک بیمار در سه رشته ارتوپدی، قلبی و ترمیمی را بدون در نظر گرفتن دین، نژاد و ملیت انجام داده است و هر ساله با برگزاری چندین کلینیک تشخیصی فوق‌تخصصی رایگان و ایجاد تعامل و همکاری دو سویه میان پزشکان داخل و خارج کشور و ایجاد فضای آموزشی میان این پزشکان قصد توسعه هر چه بهتر طب اطفال را دارد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

کلید مقابل را فعال کنید