کد خبر:103975
پ
دستاوردهای دفاعی ایران
سردار سلامی در جمع خبرنگاران:

دستاوردهای دفاعی ایران از فناوری‌های مدرن برخوردار است

فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به نقش مهم جوانان در دستیابی به دستاوردهای دفاعی ایران، از برخورداری فناوری‌های مدرن در این حوزه خبر داد.

فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به نقش مهم جوانان در دستیابی به دستاوردهای دفاعی ایران، از برخورداری فناوری‌های مدرن در این حوزه خبر داد.

 

*** دستاوردهای دفاعی ایران از فناوری‌های مدرن برخوردار است

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سردار حسین سلامی ۱۷ مهر ۹۸ در بدو ورود به استان گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به دستاوردهای دفاعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد:

سپاه بعداز تحریم‌های ظالمانه توسط استکبار جهانی در همه حوزه‌های علمی، اقتصادی، فنی و صنعتی در حوزه دفاعی پیشرفت‌های بزرگ و چشمگیری داشته است.

سردار سلامی با بیان اینکه دستاوردهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران در مسیر بهره‌گیری از فناوری‌های مدرن حرکت می‌کند و امروز دستاوردهای دفاعی ما از فناوری‌ها مدرن برخوردار است، گفت: توان دفاعی سپاه پاسداران به گونه‌ای است که می‌تواند روزانه از یک دستاورد مدرن رونمایی کند.

 

*** تاریخ جدایی‌ناپذیر هرکشور

 

فرمانده سپاه پاسداران یش از این  در نخستین نمایشگاه پهپادهای غنیمتی متجاوز که در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، بیان کرد:

هیچ کشوری از تاریخ خود جدا نمی‌شود، حیات هر جامعه امتدادی از میراث تاریخی آن است و ممکن است در تاریخ هر سرزمینی وقایعی باشند که در زمان و مکان خاصی متوقف نمی‌شوند و سیمای آینده آن کشور را ترسیم می‌کنند.  

وی با بیان اینکه آن وقایع منشا فرهنگ، شکوه، افتخار و عزت می‌شوند، افزود: تاریخ و هویت هر ملت یک مفهوم امتداد یافته در زمان است.  

وی تاکید کرد:

دفاع مقدس هنوز یک قطعه طلایی، هویت‌بخش، قدرت‌آفرین و الهام‌بخش ملت و جامعه است. شهیدان استوانه‌های مستحکمی هستند که پیکر اسلام بر آن استوانه‌های مستحکم استوار است.  

 

*** سی و نهیمن سالگرد دفاع مقدس

 

به گزارش خبرگزاری سروش، فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان با اشاره به دوران دفاع مقدس، اظهار داشت:

در سی و نهیمن سالگرد واقعه عظیم قرار داریم و هنوز بسیاری از مردان و زنان خالق آن واقعه کم‌نظیر زنده هستند. آنها کهن سال شده‌اند ولی کهنه نمی‌شوند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید