کد خبر:104473
پ
نامه رئیس فدراسیون فوتبال به رئیس فیفا

نامه رئیس فدراسیون فوتبال ایران به رئیس فیفا

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به رئیس فیفا خواهان رفع مشکل پرداخت مطالبات فدراسیون فوتبال ایران از سوی فیفا شد.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در نامه‌ای به رئیس فیفا خواهان رفع مشکل پرداخت مطالبات فدراسیون فوتبال‌ ایران از سوی فیفا شد.

 

*** نامه رئیس فدراسیون فوتبال ایران به رئیس فیفا

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مهدی تاج، بعد از پیروزی پر گل تیم ملی فوتبال ایران برابر کامبوج در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، در نامه‌ای به جیانی اینفانتینو، خواهان رفع مشکل پرداخت مطالبات فدراسیون فوتبال‌ایران از سوی فیفا شد تا با دریافت مطالبات فدراسیون فوتبال مشکلات فوتبال کشور در بخش‌های مختلف حل شود.

 

*** متن نامه

 

متن نامه رئیس فدراسیون فوتبال‌ به رئیس فیفا که در سایت فدراسیون فوتبال‌ایران منتشر شده است به شرح ذیل است:

با سلام

ضمن تقدیر و تشکر از ابراز محبت جناب‌عالی به فدراسیون فوتبال و اینجانب درباره موضوع ورود بانوان، مایلم مسائلی را درباره موضوعات مالی فدراسیون فوتبال به اطلاع شما برسانم.

همان‌طور که مستحضرید علی رغم پیگیری‌های مستمر فدراسیون فوتبال و دستورات مثبت جنابعالی هنوز هیچ گونه وجهی از سوی فیفا توسط فدراسیون فوتبال وصول نشده است.

این مشکل که تاکنون به دلیل تحریم‌های بی‌اساس آمریکا به فوتبال ما تحمیل شده است، مشکلات جدی را برای فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده است که حتی فدراسیون حقوق سرمربی تیم ملی و کادر فنی و پاداش بازیکنان را در دور جدید پرداخت نکرده است.

ادامه این روند مشکلات جدی را در مسیر رو به پیشرفت و گسترش فدراسیون فوتبال به وجود خواهد آورد.

 

*** پرداخت مطالبات فدراسیون فوتبال

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در پایان نامه آورده است:

انتظار من و خانواده بزرگ فوتبال کشور از جنابعالی این است که به هر شکل ممکن دستور فرمایید وجوه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از طرف فیفا یا به کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت شود یا بانکی را متقاعد کنید که این مهم جهت انتقال رفع شود.

منتظر مساعدت و پاسخ فوری حضرتعالی هستیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول