کد خبر:104918
پ
شرکت ملی نفت
روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی:

محدودیتی برای دریافت بنزین با کارت‌های سوخت شخصی نیست

روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از نبود محدودیتی برای دریافت بنزین با کارت‌های سوخت شخصی خبر داد.

روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از نبود محدودیتی برای دریافت بنزین با کارت‌های سوخت شخصی خبر داد.

 

*** تکذیب توقف روند سوخت‌گیری بعد از دریافت ۳۰ لیتر بنزین

 

به گزارش خبرگزاری سروش، الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد ۹۸ آغاز شده اما همچنان  ۱۵ درصد از مردم از کارت شخصی خود استفاده می‌کنند و این در حالی است که کارت سوخت جایگاه‌داران با محدودیت‌هایی روبرو شده و در هر بار سوخت‌گیری می‌توان ۲۰ لیتر بنزین دریافت کرد.

علاوه براین همواره اعلام شده که کارت‌های سوخت شخصی هیچ محدودیتی ندارند و تا هر میزان که نیاز باشد می‌توان با این کارت‌ها بنزین دریافت کرد و این موضوع نیز مورد تاکید است که بنزین سهمیه‌بندی نشده است.

پاره ای از مواقع اخباری از سطح شهر به گوش می‌رسد که حکایت از توقف روند سوخت‌گیری بعد از دریافت ۳۰ لیتر بنزین توسط کارت سوخت شخصی دارد.

 

*** محدودیتی برای دریافت بنزین با کارت‌های سوخت شخصی نیست

 

 مسئولان حاضر در جایگاه توزیع سوخت در برخورد با این موارد اعلام می‌کنند که سهمیه شما تمام شده و برای ادامه دریافت سوخت می‌توانید از کارت سوخت جایگاه استفاده کنید.

این اخبار در حالی از سوی این افراد مطرح می‌شود که هیچ محدودیتی در کارت‌های سوخت شخصی وجود ندارد . هر کارت در طول ماه می تواند تا ۲۵۰ لیتر بنزین دریافت کند و چنانچه بخواهد بیش از این مقدار بنزین مصرف کند، لازم است تا از کارت جایگاهداران استفاده نماید. 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، همچنین شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده که ممکن است کارت‌های سوخت شخصی این افراد با مشکل روبرو شده باشد، بنابراین لازم است تا ضمن تماس با شماره ۰۹۶۲۷، از سلامت کارت خود مطمئن شوند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید