کد خبر:105106
پ
تصادف
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان خبر داد

مصدومیت ۱۴ نفر در تصادف زنجیره‌ای سرویس مدارس

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان از مصدومیت ۱۱ دانش‌آموز و سه راننده هرمزگانی در تصادف زنجیره‌ای سرویس مدارس خبر داد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان از مصدومیت ۱۱ دانش‌آموز و سه راننده هرمزگانی در تصادف زنجیره‌ای سرویس مدارس خبر داد.

 

*** مصدومیت ۱۴ نفر در تصادف زنجیره ای سرویس مدارس

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمود حسین‌پور درباره جزییات این حادثه، اظهار داشته است که در ساعت ۰۶:۴۸ یک دستگاه پژوه ۲۰۶ با یک دستگاه سمند رخ به رخ تصادف کرده، سپس یک دستگاه پراید پس از مواجه با این حادثه در محور “دژگان-بندرخمیر” ۴ کیلومتری دژگان در استان هرمزگان از جاده منحرف می‌شود.

وی با بیان اینکه هر سه دستگاه خودرو سرویس مدرسه بوده‌اند، ادامه داد:

بر اثر این حادثه ۱۴ تن مصدوم شده که شامل ۳ راننده خودرو مرد و ۱۱ دانش‌آموز دختر بین ۱۳ تا ۱۶ سال بودند که به بیمارستان نیاپور در بندر خمیر منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان در پایان، اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت جسمانی تمامی مصدومین مساعد گزارش شده است.

 

*** اطلاعات بندر خمیر

 

بندر خَمیر یکی از شهرهای زیبای استان هرمزگان در جنوب ایران است که این شهر در فاصله ۹۵ کیلومتری جنوب غربی بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده و مرکز شهرستان خمیر است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، گفتنی است، بندرخمیر به واسطه‌ی مجاورت با تالاب بین‌المللی خورخوران که بزرگترین تالاب دریایی ایران و خاورمیانه است و زندگی توآم با احترام مردم نسبت به تالاب در بهمن‌ماه سال ۹۷ توانست عنوان اولین شهر ملی تالابی ایران را کسب کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هجده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول