کد خبر:105111
پ
موسیقی
رئیس پلیس فتا:

آمادگی مقابله با دانلود غیرمجاز موسیقی را داریم

رئیس پلیس فتا از آمادگی این مجموعه برای مقابله با دانلود غیرمجاز موسیقی خبر داد.

رئیس پلیس فتا از آمادگی این مجموعه برای مقابله با دانلود غیرمجاز موسیقی خبر داد.

 

*** آمادگی پلیس فتا برای مقابله با دانلود غیرمجاز موسیقی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سردار وحید مجید  با اشاره به تازه‌ترین اقدامات پلیس فتا درباره معضل دانلودهای غیرقانونی در عرصه موسیقی، اظهار داشت:

در این حوزه چند مرجع مسئولیت دارند و فضا به گونه‌ای است که باید ابتدا مسئولیت‌ها مشخص شود، به این ترتیب که ابتدا جرم‌نگاری‌ها در این حوزه انجام شود و سپس ما بر مبنای درخواست‌هایی که در این چارچوب صورت می‌گیرد، اقدامات قانونی را انجام می‌دهیم.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی ادامه داد:

شرایطی فعلی نه تنها در حوزه موسیقی بلکه در تمامی مواردی که مرتبط با فرهنگ و هنر وجود دارد، بنابراین باید در این بخش متولیان امر با پلیس فتا جلسات خاص و تخصصی را برگزار کنند.

سردار مجید افزود : در رابطه با موضوع دانلودهای غیرمجاز به ویژه در حوزه موسیقی، باید اقدامات مناسب و مستمری انجام شود، چرا که حوزه فرهنگ و هنر، حوزه بسیار حساسی است که رسیدگی به امور مربوط به آن در حوزه پلیس فتا، مستلزم برگزاری جلساتی است که در این چارچوب پلیس هم طبق قانون وارد عمل خواهد شد.

 

*** تعامل نهادهای صنفی حوزه موسیقی و هنرمندان این عرصه با پلیس فتا

 

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن اشاره به چگونگی تعامل نهادهای صنفی حوزه موسیقی و هنرمندان این عرصه با پلیس فتا در رابطه با موضوع رسیدگی به دانلودهای غیرقانونی، بیان داشت:

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، آماده برگزاری جلسات با نهادهای مختلف صنفی و هنرمندان فعال حوزه موسیقی است که بتوانیم در این زمینه به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم، البته در این شرایط یکسری وظایف هم خاص حوزه‌های مختلف موسیقی و پلیس است، به عبارتی در حال حاضر بحث ما با تمامی حوزه‌های مرتبط با فضای مجازی این است که برخی مسئولیت‌ها دو طرفه است.

 

*** اقدامات لازم را انجام خواهیم داد

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس پلیش فتا در پایان، اظهار داشت:

در شرایطی که موضوع دانلودهای غیرمجاز در حوزه موسیقی مطرح می‌شود یکسری وظایف متوجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دستگاه‌های متولی است که باید موارد به صورت دقیقی مشخص شود. مطمئن باشید در حوزه‌ای که به پلیس فتا مربوط می‌شود ما قطعا اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول