کد خبر:105427
پ
مدیر اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری
مدیر اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری:

حذف قطعی کیانوش رستمی از المپیک ۲۰۲۰

مدیر اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری از حذف قطعی کیانوش رستمی از المپیک ۲۰۲۰ خبر داد.

مدیر اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری از حذف قطعی کیانوش رستمی از المپیک ۲۰۲۰ خبر داد.

 

*** حذف قطعی کیانوش رستمی از المپیک ۲۰۲۰

 

به گزارش خبرگزاری سروش، آتیلا آدامفی: کیانوش رستمی هیچ شانسی برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک در سوییس ندارد و هیچ امتیازی برای او در نظر گرفته نخواهد شد.
با این اوصاف رستمی به طور قطعی المپیک ۲۰۲۰ را از دست داده است.

پیش‌تر روال کاری کیانوش رستمی به‌گونه‌ای بوده که بیشتر باید او را نماینده خودش در رقابت‌ها دانست، ملی‌پوشی که در خصوص همه مسائل خودش تعیین‌کننده است و هرگز زیر بار هیچ برنامه و اردوی ملی نمی‌رود.

کیانوش که هیچ کسی پیش از اعزام از وضعیت آمادگی‌اش خبر نداشت و البته با حمایت مالی و معنوی کمیته ملی المپیک برنامه‌هایش را در شهر خود و زیر نظر برادرش دنبال می‌کرد

کیانوش رستمی می‌خواهد همه چیز به‌عهده خودش باشد، از انتخاب وزنه گرفته تا برنامه تمرینی و مسابقه‌ای که باید در آن شرکت کند. او فقط خودش را قبول دارد و طبیعتاً فکر می‌کند که فقط خودش درست تصمیم می‌گیرد.

 

*** ورزشکار سالاری

 

کیانوش رستمی، بارها در مصاحبه‌هایش گفته که اگر قرار باشد او را مجاب به قبول کردن شرایط اردویی و کار کردن زیر نظر کادر فنی تیم ملی کنند، وزنه‌برداری را کنار خواهد گذاشت! او با این حرف تکلیف خودش را روشن کرده و در این سال‌ها طبق همان روالی عمل کرده که خودش خواسته است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مسئله بزرگ اینجاست که «ورزشکارسالاری» به‌وجود نمی‌آید مگر آنکه سیستمی پذیرای آن باشد. فدراسیون وزنه‌برداری در سال‌های اول، به‌دلیل شرایطی که وجود داشت و البته کیانوش رستمی با همین سیستم طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو را گرفته بود، به‌غلط و اشتباه شرایط وی را پذیرفت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید