کد خبر:105855
پ
بیرانوند

دریافت جایزه نقره‌ای AFC توسط دروازه ملی‌پوش پرسپولیس

دروازه ملی‌پوش پرسپولیس برنده جایزه نقره‌ای AFC شد.

دروازه ملی‌پوش پرسپولیس برنده جایزه نقره‌ای AFC شد.

 

*** دریافت جایزه نقره‌ای AFC توسط دروازه ملی‌پوش پرسپولیس

 

به گزارش خبرگزاری سروش، کنفرانس مسئولیت اجتماعی AFC در پایتخت مالزی برگزار شد و تکلیف جوایز رویایی سال ۲۰۱۹ آسیا نیز در آن مشخص شد در بخش انفرادی، علیرضا بیرانوند، نیز نامزد بود و شانس برنده شدن جایزه رویایی را داشت.

برندگان این جوایز به صورت رسمی مشخص شدند و علیرضا بیرانوند در بخش انفرادی جایزه نقره‌ای را به دست آورد. جایزه طلایی این بخش به رونامه‌نگار نپالی تعلق گرفت که فیلم مستندی تاثیرگذار ساخته بود و به خاطر آن برنده اصلی شناخته شد.

 

*** حضور ۲۷ نامزد برای بخش‌های گوناگون

 

در بخش شرکت‌ها، کمپانی شل از کشور قطر جایزه طلایی را برد و فولکس واگن چین به نشان نقره دست یافت. همچنین در بخش NGO ژاپنی‌ها جایزه طلایی بردند، گروهی از نپال نقره گرفت و چین و گروه دیگری از نپال جایزه برنزی را به دست آوردند.

یکی از ویژگی‌های مهم این جایزه برای AFC حضور ۲۷ نامزد برای بخش‌های گوناگون بود که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود و از تمام سال‌های قبل بیشتر است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، کنفدراسیون فوتبال آسیا (به انگلیسی: Asian Football Confederation) با نام اختصاری اِی‌اف‌سی نهاد اداره‌کننده فوتبال در آسیا است. این کنفدراسیون دارای ۴۷ کشور عضو است که عمدتاً در قاره آسیا و استرالیا قرار دارند، اما کشورهای متعلق به قاره آفریقا و سرتاسر اروپا و بعضی از کشورهای آسیا – آذربایجان، گرجستان، قزاقستان، روسیه و ترکیه – که عضو یوفا هستند را شامل نمی‌شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + یک =

کلید مقابل را فعال کنید