کد خبر:105929
پ
آیت الله مکارم شیرازی
اطلاعیه دفتر آیت الله مکارم شیرازی:

وضعیت آیت الله مکارم شیرازی رو به بهبودی است

اطلاعیه دفتر آیت الله مکارم شیرازی از بهبود وضعیت آیت الله مکارم شیرازی، خبر داد.

اطلاعیه دفتر آیت الله مکارم شیرازی از بهبود وضعیت آیت الله مکارم شیرازی، خبر داد.

 

*** وضعیت آیت الله مکارم شیرازی رو به بهبودی است

 

به گزارش خبرگزاری سروش، دفتر آیت الله مکارم شیرازی در اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر از ابراز محبت و علاقه مردم متدین هنگام بستری‌بودن این مرجع تقلید شیعیان، حال عمومی ایشان را رو به بهبودی اعلام کرد.

متن اطلاعیه دفتر آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

در پی کسالت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، مدظله‌العالی، مردم مؤمن و شریف ایران اسلامی و علاقمندان مرجعیت در سراسر دنیا با دعا و نیایش‌های خالصانه و برگزاری دعای توسل و پیام‌های فراوان و آکنده از مهر و بزرگواری خود جلوه‌های پرشکوه از عشق و دلدادگی به اسلام و مرجعیت را، به نمایش گذاشتند.

 

*** تشکر از مدیران و پزشکان و کادر درمانی

 

اکنون که به برکت ادعیه‌ خالصانه مقربان درگاه الهی و تلاش های پیگیر تیم پزشکی حال عمومی معظم‌له رو به بهبودی است از عموم مؤمنین به ویژه رهبر انقلاب اسلامی و مراجع عالی‌قدر تقلید دامت برکاتهم، علما و فضلای گرانقدر، رؤسای محترم قوا و سایر مقامات کشوری و لشکری و همچنین تمامی علاقمندان به مرجعیت در داخل و خارج از کشور که با حضور و عیادت و یا ارسال پیام و تلفن ابراز محبت نمودند صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، همچنین از مجموعه مدیران و پزشکان و کادر درمانی و کارکنان بیمارستان‌هایی که در این مدت جهت رفع کسالت معظم له در تهران و قم تمامی تلاش خود را مبذول داشتند، صمیمانه تشکر کرده از خداوند متعال عزت و سربلندی و دوام توفیقات تمامی آنان را مسئلت می‌کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید