کد خبر:106033
پ
ایران+خودرو
روابطز عمومی ایران خودرو اعلام کرد

ایران خودرو برنامه‌ای برای راه‌اندازی پایگاه تولیدی در ترکیه ندارد

روابط عمومی گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که برنامه‌ای برای راه‌اندازی پایگاه تولیدی در کشور ترکیه ندارد.

روابط عمومی گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که برنامه‌ای برای راه‌اندازی پایگاه تولیدی در کشور ترکیه ندارد.

 

*** راه‌اندازی پایگاه تولیدی در ترکیه توسط گروه صنعتی ایران خودرو

 

به گزارش خبرگزاری سروش، این گروه صنعتی در اطلاعیه‌ای پیرو انتشار اخباری در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی مبنی بر مذاکره‌های اولیه مدیران ایران‌خودرو برای راه‌اندازی سایت تولیدی محصولات در کشور ترکیه آورده است که هیچگونه مذاکره‌ و دیداری بین مدیران ارشد ایران خودرو و مقام‌های ترکیه‌ای برای راه‌اندازی پایگاه تولیدی محصولات ایران‌خودرو در ترکیه صورت نگرفته است.

در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به تلاطم‌های متعددی که صنعت خودرو پشت سر گذاشته است، ضرورت دارد رسانه‌ها از هرگونه شایعه پراکنی پرهیز کنند و قبل از انتشار چنین اخباری، از صحت و سقم آن اطمینان حاصل کنند تا خبرهای واقعی و صحیح به جامعه اطلاع‌رسانی شود.

 

*** تعریف یک برند خودرویی میان کشورهای ایران، روسیه و ترکیه

 

به گزارش خبرگزاری سروش، همکاری‌های سه جانبه نزدیک سیاسی و اقتصادی ایران، روسیه و ترکیه در ماه‌های گذشته، مطرح‌شدن مباحثی همچون استفاده از ارز رایج سه کشور در مبادلات پولی، استفاده از پیام رسان بانکی بومی بجای سویفت بین ایران و روسیه و مواجهه این دو کشور با تحریم‌ها، زمزمه‌هایی در برخی محافل مبنی بر تعریف یک برند خودرویی میان  این کشورها در ادامه همکاری‌های میان دو کشور مطرح کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 13 =

کلید مقابل را فعال کنید