کد خبر:106055
پ
خودروسازی سایپا

عرضه ۱۲ مدل از محصولات خودروسازی سایپا در ۴ طرح پیش‌فروش و فروش‌‌فوری

گروه خودروسازی سایپا به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول و با هدف تنظیم بازار، عرضه ۱۲ مدل از محصولات خود را در ۴ طرح پیش‌فروش و فروش‌فوری خواهد کرد.

گروه خودروسازی سایپا به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول و با هدف تنظیم بازار، عرضه ۱۲ مدل از محصولات خود را در ۴ طرح پیش‌فروش و فروش‌فوری خواهد کرد.

 

*** عرضه ۱۲ مدل از محصولات خودروسازی سایپا در ۴ طرح پیش‌فروش و فروش‌‌فوری

 

به گزارش خبرگزاری سروش، همزمان با سرعت گرفتن تحویل خودروها و کاهش تعهدات معوق سایپا، این گروه خودروسازی به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول و با هدف تنظیم بازار، عرضه ۱۲ مدل از محصولات خود را در چهار روش فروش از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه دوازدهم آبان‌ماه ۹۸ آغاز خواهد کرد که شامل فروش فوری و پیش فروش هر یک به دو صورت نقدی و اعتباری است.

در این طرح‌های فروش مدل‌های ۱۵۱ و ۱۱۱ از محصولات خانواده پراید، خودروهای تیبا، تیبا۲ و تیبا۲ پلاس از محصولات خانواده تیبا، ساینا، کوییک و کوییک آر (QUIK-R)، وانت نیسان زامیاد در دو مدل تک سوز و دوگانه سوز، وانت نیسان با موتور جدید دیزل با سطح استاندارد یورو۵ و وانت دو کابین دو دیفرانسیل «ریچ» عرضه خواهند شد که در این میان ۳ محصول متفاوت کوییک آر (QUIK-R) محصول شرکت پارس خودرو، تیبا۲پلاس و نیسان دیزل یورو ۵ محصول شرکت زامیاد برای اولین‌بار عرضه می‌شود.

براساس اعلام معاونت بازاریابی و فروش سایپا، این طرح پیش‌فروش با مبالغ پیش‌پرداخت متناسب با بودجه مشتریان، تسهیلات متنوع و زمان تحویل مناسب به مشتریان اجرا می‌شود و متقاضیانی که در زمان ثبت‌نام امکان پرداخت وجه کامل خودرو را ندارند، می‌توانند با پرداخت پیش پرداخت از دو روش پیش فروش نقدی و یا اعتباری استفاده کنند.

 

*** محدودیت‌های ثبت نام

 

سایپا برای کم کردن نقش واسطه‌ها و با هدف عرضه محصولات خود به مصرف‌کننده نهایی، محدودیت‌هایی از قبیل کدملی و حداقل سن متقاضی ثبت نام را در نظر گرفته که در این طرح فروش نیز اجرا خواهد شد، ضمن اینکه طرح های فروش و تنوع محصولات عرضه شده به گونه‌ای است که امکان خرید هر یک از محصولات سواری یا وانت برای قشر گسترده‌ای از هموطنان با هر میزان توان مالی را فراهم خواهد آورد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، هموطنان گرامی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طرح‌های فروش سایپا به آدرس اینترنتی این گروه خودروسازی به نشانی www.saipacrop.ir یا نمایندگی‌های مجاز در سراسر کشور مراجعه کنند، همچنین لازم است تاکید شود که ثبت نام طرح‌های فروش محصولات سایپا فقط از طریق سایت اینترنتی این شرکت امکان‌گروه خودروسازی سایپا به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول و با هدف تنظیم بازار، عرضه ۱۲ مدل از محصولات خود را در چهار روش فروش از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه دوازدهم آبان‌ماه آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

کلید مقابل را فعال کنید