کد خبر:106148
پ
بازی ایران و عراق

اصرار مسئولین عراق برای میزبانی بازی فوتبال ایران و عراق

با توجه به ناآرامی‌های اخیر بغداد مسئولین عراقی برای میزبانی بازی فوتبال ایران و عراق اصرار دارند.

با توجه به ناآرامی‌های اخیر بغداد مسئولین عراقی برای میزبانی بازی فوتبال ایران و عراق اصرار دارند.

 

*** میزبانی در هاله‌ای از ابهام

 

به گزارش خبرگزاری سروش، تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق طبق برنامه از پیش تعیین شده قرار است در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملت‌های آسیا روز ۲۳ آبان به مصاف یکدیگر بروند.

هرچند که به دلیل ناآرامی‌های عراق، برگزاری این بازی در بصره هنوز به صورت صد درصد قطعی نیست و گمانه‌زنی‌های زیادی در این ارتباط وجود دارد.

مسئولان فدراسیون فوتبال عراق بارها اعلام کرده‌اند که بصره امن است و هیچ ابلاغی از فیفا برای تغییر محل برگزاری مسابقه نداشته‌اند.

 

*** اصرار عجیب مسئولان عراقی مبنی بر امنیت این کشور برای میزبانی بازی ایران و عراق

 

«طالب جابر» یکی از مدیران وزارت ورزش و جوانان عراق در راستای حمایت از فدراسیون فوتبال این کشور تاکید کرد که شهر بصره برای میزبانی از ایران و بحرین آماده است.

جابر گفت: وزیر ورزش و جوانان پیگیر کار است تا برگزاری بازی در عراق به بهترین نحو صورت بگیرد ورزشگاه بصره از همه نظر بخصوص برای تماشاگران و میزبانی عراق آماده است هماهنگی و همکاری خوبی بین وزارت ورزش و مسئولان محلی شهر بصره برای برگزاری بازی تیم ملی عراق بر اساس استانداردهای فیفا وجود دارد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مسئول امور مناطق وزارت ورزش عراق در پایان با اشاره به سفر هیات ایرانی و بازدید مسئولان فدراسیون کشورمان از امکانات شهر بصره، به نحوه آماده‌سازی استادیوم و حضور تماشاگران پرداخت و اظهار داشت:

بازی عراق با هنگ کنگ پیام واضحی از سوی هواداران عراق و امنیت این کشور بود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید