کد خبر:106515
پ
انتخاب رئیس مجلس

رئیس مجلس در مجلس بعدی حضور نخواهد داشت؟

با نبودن نام رئیس مجلس در میان کاندیداهای قم برای دور بعدی مجلس شورای اسلامی گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال کاندیدنشدن وی قوت گرفته است.

با نبودن نام رئیس مجلس در میان کاندیداهای قم برای دور بعدی مجلس شورای اسلامی گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال کاندیدنشدن وی قوت گرفته است.

 

*** رئیس مجلس در مجلس بعدی حضور نخواهد داشت؟

 

به گزارش خبرگزاری سروش، چندی پیش بود که شورای اصولگرایان قم، آقایان امیرآبادی، ذوالنور و زاکانی را به عنوان افراد مورد تایید این شورا برای اعلام کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

در این جلسه، گزینه‌های مختلفی مطرح شده بود که در نهایت، شورای اصولگرایان به این سه نفر رای داد، جلسه‌ای که حتی نام علی لاریجانی نماینده فعلی مردم قم در مجلس نیز، برای بررسی نیز عنوان نشده بود.

پس از این جلسه از جلسات فعالان سیاسی قم، خبر می رسد که علی لاریجانی چند روز پیش در جمع برخی از فعالان سیاسی نزدیک به خود در شهر قم اعلام کرده که دیگر کاندیدای انتخابات مجلس نمی‌شود.

حال باید دید که علی لاریجانی این سخنان را در محافل رسمی نیز بیان خواهد کرد و یا تصمیم دیگری می گیرد.

 

*** درباره علی لاریجانی

 

علی اردشیر لاریجانی نظامی پیشین، مدرس دانشگاه و سیاستمدار اصول‌گرای ایرانی است، که از خرداد ۱۳۸۷ به‌عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی فعالیت می‌کند وی دانش‌آموخته کارشناسی علوم کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد و دکتری فلسفه از دانشگاه تهران است

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید