کد خبر:106860
پ
اسحاق جهانگیری
با حضور معاون اول رئیس‌جمهور

افتتاح چند طرح مهم در استان آذربایجان غربی

چند طرح مهم در استان آذربایجان غربی با حضور معاون اول رئیس‌جمهور افتتاح شد.

چند طرح مهم در استان آذربایجان غربی با حضور معاون اول رئیس‌جمهور افتتاح شد.

 

*** افتتاح چند طرح مهم در استان آذربایجان غربی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، جهانگیری که به استان آذربایجان غربی رفته است همچنین ضمن بازدید از تونل انتقال آب دریاچه ارومیه در جلسه ستاد احیای دریاچه ارومیه هم حضور خواهد یافت.

 
شرکت در آئین بهره‌برداری از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید باکری ارومیه از دیگر برنامه‌های وی در سفر ۲ روزه‌اش به آذربایجان‌غربی است.
 
معاون اول رئیس‌جمهور در نخستین برنامه کاری خود در استان آذربایجان غربی فاز ۲ بیمارستان هوشمند میلاد ارومیه را افتتاح کرد.
 

*** بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی و بین‌المللی میلاد 

 
بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی و بین‌المللی میلاد اولین بیمارستان هوشمند کشور به شمار می‌رود که با پنج هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شده است؛ این بیمارستان هم‌تراز مراکز درمانی هوشمند در کشور‌های اتریش و کره‌جنوبی است.
معاون اول رئیس‌جمهور در ائین افتتاح فاز دوم بیمارستان میلاد ارومیه با بیان اینکه امکانات دولت برای سرمایه‌‌گذاری محدود است، اظهار داشت:
باید از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف بهره ببریم.
 
به گزارش خبرگزاری سروش، استان آذربایجان غربی، یکی از ۳۱ استان ایران است، که در منطقهٔ آذربایجان در شمال غربی این کشور قرار دارد و مرکز آن شهر ارومیه است، این استان با داشتن حدود ۱۰۰۰ کیلومتر راه اصلی و بزرگراه که از شمالی‌ترین نقطه استان (مرز بازرگان) تا جنوبی‌ترین منطقه آن (بوکان) را به یکدیگر متصل می‌کند و از امکان ارتباطات زمینی مناسبی برخوردار است.
 
 
انتهای پیام///
منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید