کد خبر:107137
پ
برانکو

آیا مربی سابق پرسپولیس بر نیمکت مربیگری تیم ملی خواهد نشست؟

با نتایج ضعیف تیم ملی اکنون بیش از هر زمانی شایعات پیرامون انتخاب مربی سابق پرسپولیس به عنوان مربی تیم ملی قوت گرفته است.

با نتایج ضعیف تیم ملی اکنون بیش از هر زمانی شایعات پیرامون انتخاب مربی سابق پرسپولیس به عنوان مربی تیم ملی قوت گرفته است.

 

*** آیا مربی سابق پرسپولیس بر نیمکت مربیگری تیم ملی خواهد نشست؟

 

به گزارش خبرگزاری سروش، پس از ۲ شکست تیم ملی ایران برابر بحرین، عراق و اوضاع نه چندان خوب تیم ملی فوتبال ایران در گروه سوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین، مسئولان فدراسیون فوتبال به بن‌بست برای همکاری با مارک ویلموتس رسیدند و به احتمال فراوان به زودی با این مربی بلژیکی قطع همکاری صورت خواهد گرفت.

پس از بررسی‌های نهایی نیز مسئولان فدراسیون فوتبال نتوانستند گزینه‌ای مناسب‌تر از برانکو ایوانکوویچ برای تیم ملی پیدا کنند.

برانکو نیز سابقه هدایت تیم ملی ایران و حضور در جام جهانی را دارد و هم در چند سال اخیر به عنوان سرمربی پرسپولیس فعالیت می‌کرده و از شرایط فوتبال ایران آگاهی کامل دارد.

 

*** دیدار مسئولین با برانکو

 

توافقات اولیه مسئولان فدراسیون با سرمربی پیشین پرسپولیس حاصل شده است شرط اصلی برانکو برای قبول هدایت تیم ملی، دریافت مطالباتش از پرسپولیس بود که به او قول داده شده به زودی راهکار مناسب برای توافق او و باشگاه حاصل خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، قرار است مسئولان فدراسیون فوتبال برای توافق نهایی با برانکو جلسه‌ای را برگزار کنند تا تصمیم‌گیری نهایی صورت بگیرد و در مورد جزئیات نیز توافق حاصل شود به احتمال فراوان این نشست در ترکیه برگزار خواهد شد.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید