کد خبر:107318
پ
ویلموتس
در پی شروط جدید فدراسیون فوتبال

احتمال همکاری مربی تیم ملی فوتبال با فدراسیون به حداقل رسید

در پی شروط جدید فدراسیون فوتبال احتمال همکاری مربی تیم ملی با فدراسیون به حداقل رسید.

در پی شروط جدید فدراسیون فوتبال احتمال همکاری مربی تیم ملی با فدراسیون به حداقل رسید.

 

*** احتمال همکاری مربی تیم ملی فوتبال با فدراسیون به حداقل رسید

 

به گزارش خبرگزاری سروش، جریانات فوتبال ایران به سویی پیش می‌رود که احتمال ادامه همکاری ویلموتس با فدراسیون فوتبال به حداقل رسیده است و این موضوع را به راحتی می‌توان از مواضع فدراسیون فوتبال در قبال اشاعه اخبار مربوط به این موضوع درک کرد.

هرچند هیچ مقامی در فدراسیون فوتبال به وضوح و با صراحت از احتمال فسخ قرارداد با ویلموتس سخن نگفته است، اما کاملا پیداست که فدراسیونی‌ها در حال آماده‌سازی فضا برای عملی‌شدن این اتفاق مهم می‌باشند.

فدراسیون فوتبال اخیرا نیز نامه‌ای به سرمربی تیم ملی نوشته و شرایطی برای ادامه همکاری با وی تعیین کرده است که چنانچه این شروط از سوی ویلموتس پذیرفته نشود، بستر برای فسخ قرارداد آماده خواهد شد.

 

*** شروط فدراسیون فوتبال برای ویلموتس 

 

یکی از اصلی‌ترین شروطی که فدراسیون برای ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی تعیین کرده که شرطی بسیار عقلانی و منطقی می‌باشد، حضور مستمر ویلموتس در ایران و رصد کردن لیگ برتر به صورت شخصی از سوی وی می‌باشد.

مرحله برگشت مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از فروردین ۹۸ آغاز می‌شود و خواسته مشخص فدراسیون از ویلموتس، حضور حداقل ۳ ماه از ۴ ماه فرصت باقی مانده به شروع مسابقات در ایران است. فدراسیون در حالی این شرط را برای ویلموتس تعیین کرده که سال نوی مسیحی و تعطیلات مربوط به آن ایام را در پیش داریم.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، باید دید در چالش جدی و جدیدی که بین فدراسیون و مارک ویلموتس پیش آمده، چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و خروجی این اتفاقات چیست. 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید