کد خبر:107448
پ
آلودگی

استمرار آلودگی هوای پایتخت

شاخص‌های هوای پایتخت حاکی از استمرار آلودگی هوا است.

شاخص‌های هوای پایتخت حاکی از استمرار آلودگی هوا است.

 

*** استمرار آلودگی هوای پایتخت 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، شاخص کیفیت هوا پایتخت در حال حاضر بر اساس سامانه برخط آلودگی هوا بر روی عدد ۱۵۵ قرار دارد و هوای پایتخت ناسالم است. این شاخص طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۱۵۱ قرار داشته و هوا همچنان ناسالم بوده است.

تهران از ابتدای سال ۲۵ روز پاک، ۱۸۳ روز سالم و ۴۳ روز ناسالم برای گروه های حساس داشته است. به افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان توصیه شده از فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند و افراد دیگر نیز باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

 

*** شادآباد و پیروزی آلوده‎ترین مناطق تهران

 

در حال حاضر شادآباد در منطقه ۱۸ و پیروزی در منطقه ۱۳ با شاخص آلودگی ۱۷۹ آلوده ترین محلات تهران هستند. همچنین شهرری با شاخص ۱۷۵ و منطقه ۲۱ با شاخص ۱۷۶، منطقه ۱۱ با شاخص ۱۷۱ دیگر مناطقی هستند که شاخص آلودگی در آنها بالاست.

همچنین بر اساس اطلاعات منتشر شده از ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوا در سطح مناطق تهران، ایستگاه مسعودیه در منطقه ۱۵ با شاخص ۱۰۹ وضعیت بهتری نسبت به سایر مناطق دارد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، شاخص آلودگی هوای تهران در حالی رو به افزایش را نشان می‌دهد که مدارس ابتدایی شهر تهران بنا به اعلام استانداری تعطیل شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید