کد خبر:107764
پ
مدیرکل دفتر پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت
مدیرکل دفتر پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت:

محرومیت تحصیلی دانشجویان متخلف در زمینه صندلی‌فروشی دانشگاه‌ها

مدیرکل دفتر پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت محرومیت تحصیلی دانشجویان متخلف در زمینه صندلی‌فروشی دانشگاه‌ها را اعلام کرد.

مدیرکل دفتر پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت محرومیت تحصیلی دانشجویان متخلف در زمینه صندلی‌فروشی دانشگاه‌ها را اعلام کرد.

 

*** محرومیت تحصیلی دانشجویان متخلف در زمینه صندلی‌فروشی دانشگاه‌ها

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمد حسین حیدری درباره ماجرای صندلی فروشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی، اظهار داشت:

موضوع صندلی فروشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی از طریق حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت پیگیری و به بازرسی نیز گزارش شده است بر این اساس فهرستی تهیه و برای برخی از متخلفان پرونده قضائی تشکیل شده است. 

وی ادامه داد: وضعیت این متخلفان از جنبه‌های مختلف بررسی شده و صندلی‌های اشغال شده با جزئیات مورد بررسی قرار گرفته است در این زمینه مباحث قضایی مطرح است و باید حوزه قضائی تصمیم لازم را در زمینه برخورد با این افراد اخذ کند.

 

*** لغو انتقال فرزندان هیات علمی از رشته دامپزشکی به پزشکی 

 

حیدری بیان کرد: انتقال فرزندان هیات علمی از رشته دامپزشکی به پزشکی نیز لغو شده و در مورد موضوع انتقال دانشجویان ایرانی از خارج نیز تخلفات انجام شده، به دقت در حال پیگیری است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرکل دفتر پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت در پایان پیرامون، عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، اظهار داشت:

تعداد افراد متخلف بیش از ۲۰۰ نفر است و دلایل این موضوع با توجه به هر شخص تفاوت دارد. یعنی برخی از این افراد در مورد معدل تخلف کردند و برخی دیگر مدارک جعلی در زمینه تاییدیه سفارت ارائه دادند و حتی برخی در کشور خارجی اقامت نداشتند و مدارک جعلی مبنی بر اقامت در آن کشور ارائه کردند در نتیجه روند واحدی در زمینه این تخلف‌ها وجود ندارد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 15 =

کلید مقابل را فعال کنید