کد خبر:108766
پ
آندره استراماچونی

سرمربی استقلال شرط بازگشت خود را اعلام کرد

سرمربی استقلال در آخرین مصاحبه خود با یک برنامه رادیویی شرط خود برای بازگشت به استقلال را اعلام کرد.

سرمربی استقلال در آخرین مصاحبه خود با یک برنامه رادیویی شرط خود برای بازگشت به استقلال را اعلام کرد.

 

*** سرمربی استقلال شرط بازگشت خود را اعلام کرد

 

به گزارش خبرگزاری سروش، آندره استراماچونی در تازه‌ترین مصاحبه خود در ایتالیا با یک برنامه رادیویی درخصوص آخرین وضعیت خود و فسخ قراردادش با باشگاه استقلال ایران، اظهار داشت:

از ابتدای کارم در استقلال مشکلاتی وجود داشت باشگاه خصوصی نیست و دولتی اداره می‌شود دستمزدهای از مالیات‌ها پرداخت می‌شود بنابراین طبیعی است وقتی که پول به صورت درستی مدیریت نمی‌شود، شما عصبانی شوید.

وی تصریح کرد: نمی‌دانستم عشق و علاقه در فوتبال ایران چطور است ولی وقتی به این کشور رفتم، شگفت‌زده شدم استادیوم‌ها همیشه پر از تماشاگر است.

 

*** استقلال را به خاطر پیشنهاد دیگری ترک نکردم

 

استراماچونی بدون نام‌بردن از فرد خاصی در باشگاه استقلال، تاکید کرد:

من به تازگی با کاپیتان تیم صحبت کردم همه در تلاش هستند سیاستمداران و حتی سفارت ایتالیا در ایران تلاش می‌کنند اگر فرد «اشتباهی» (مقصر) استعفا بدهد و شرایط نرمال شود، آماده‌ام که همین صبح فردا به ایران برگردم.

وی با اشاره به برخورد هواداران استقلال و حمایتشان گفت: مردم از مخالفت‌های من با موقعیت‌هایی که کارها خوب پیش نمی‌رفت، رضایت داشتند وقتی آنجا بودم، چیزی که همه به آن فکر می‌کردند را می‌گفتم برای همین به «قهرمان ناخواسته» آنها تبدیل شدم.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سرمربی استقلال در پایان، اظهار داشت:

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه گفت که من استقلال را به خاطر پیشنهاد دیگری ترک کردم نه به دلیل دیگری. این حرف مزخرف است و مردم نیز این را می‌دانند شرایطم ظرف امروز یا فردا مشخص می‌شود چون تیم باید تمرین و بازی کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید