کد خبر:110546
پ
مجیدی
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

بازگشت مربی استقلال به این تیم منتفی شد/ احتمال جانشینی فرهاد مجیدی

با منتفی‌شدن بازگشت مربی استقلال به این تیم، احتمال جایگزینی فرهاد مجیدی بیش از هر زمانی قوت گرفت.

با منتفی‌شدن بازگشت مربی استقلال به این تیم، احتمال جایگزینی فرهاد مجیدی بیش از هر زمانی قوت گرفت.

 

*** اطلاعیه باشگاه پیرامون آخرین مذاکرات با استراماچونی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، باشگاه استقلال در رابطه با آخرین روند مذاکرات با آندره‌آ استراماچونی، اطلاعیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است:

پس از پاسخ باشگاه استقلال به شروط یازده‌گانه استراماچونی، دو مرتبه مهلت ارائه پاسخ نهایی از طرف ایشان توسط باشگاه استقلال تمدید شد.

ابتدا تا ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ( ۴دی ۹۸) و برای آخرین بار تا ساعت ۱۰ صبح امروز (۵ دی ۹۸) وکیل استراماچونی در پاسخ به مهلت اول گلایه کرده بود که چرا مباحث و اسناد مذاکره در فضای عمومی منتشر می‌شود و در پایان نوشته بودند که آماده مذاکره هستند.

باشگاه استقلال در پاسخ به این نامه نوشت که وقتی از طریق اینستاگرام سرمربی و همسرشان و رسانه‌های ایتالیایی بسیاری از مسائل مطرح می‌شود، باشگاه نیز مجبور است جهت روشن‌شدن اذهان عمومی اقدام به انتشار مستندات کند. در پاسخ به آمادگی جهت مذاکره، باشگاه خواستار حضور سرمربی در تهران جهت مذاکره شد.

 

*** پاسخ وکیل استراماچونی

 

اما در نهایت پاسخ وکیل استراماچونی مجدداً همانی بود که قبلاً منتشر شده بود. ایشان در آخرین ایمیل و مهلتی که توسط باشگاه استقلال تا ساعت ۱۰ صبح امروز (۵ دی ۹۸) تعیین شده بود، تأکید کردند تا شروط یازده‌گانه استراماچونی پذیرفته نشود، اتفاقی رخ نخواهد داد.

به این ترتیب باتوجه به آنکه در هفت روز آینده باید فهرست اولیه تیم استقلال جهت حضور در لیگ قهرمانان برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود، نقل‌وانتقالات تیم برخلاف بسیاری از تیم‌های لیگ برتری دچار تأخیر شده باید تمرینات تیم آغاز و شرایط اردو و مسابقات تعیین شود و عملاً شروط اعلام شده از سوی استراماچونی از طرف باشگاه استقلال غیرقابل اجراست، ضمن اعلام مختومه‌شدن این موضوع، در اسرع وقت تصمیمات جدید باشگاه استقلال اعلام خواهد شد.

همچنین متأسفانه برخی رسانه‌ها با انتشار اخبار کذب و ایجاد امیدهای واهی باعث تشویش بیشتر اذهان هواداران شده‌اند.

باشگاه استقلال اعلام می‌کند تا زمان صدور این اطلاعیه هیچ ایمیلی مبنی بر تهیه بلیت هواپیما از طرف استراماچونی برای باشگاه ارسال نشده و اگر لازم باشد متن آخرین نامه رسمی وکیل ایشان منتشر خواهد شد.

 

*** احتمال جانشینی فرهاد مجیدی

 

با منتفی‌شدن بازگشت مربی استقلال اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال این روز‌ها به دنبال به انتخاب سرمربی جدید بوده تا بیشتر از این وقت را تلف نکنند.

اعضای هیات مدیره در انتخاب سرمربی جدید بین ۲ گزینه همچون پرویز مظلومی و فرهاد مجیدی بحث و تبادل دارند تا جایی گفته می‌شود گزینه نهایی برای نیمکت آبی‌ها در صورت جدایی سرمربی مستعفی، فرهاد مجیدی است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مجیدی با رسمی‌شدن سرمربیگری خود در استقلال در نظر دارد ۲ دستیار اسپانیایی نیز به کادر فنی اضافه کند که البته یکی تمرین‌دهنده و دیگری بدنساز کار است از طرفی با امضای قرارداد مجیدی و استقلال لیست بازیکنان مد نظر این مربی روی میز مدیران باشگاه قرار می‌گیرد تا نسبت به جذب آن‌ها اقدامات لازم انجام شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 17 =

کلید مقابل را فعال کنید