کد خبر:110658
پ
کالدون
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

مربی پرسپولیس از این تیم خداحافظی کرد

مربی پرسپولیس با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود از این تیم خداحافظی کرد.

مربی پرسپولیس با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود از این تیم خداحافظی کرد.

 

*** مربی پرسپولیس از این تیم خداحافظی کرد

 

به گزارش خبرگزاری سروش، گابریل کالدرون در حالی که تهران را به مقصد آرژانتین ترک کرد که بار دیگر در صفحه شخصی خود پیامی را منتشر و به نوعی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

در پیام کالدرون آمده است: «در فرودگاه هستم تا به آرژانتین بروم دوست نداشتم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس بروم هوادارانی که بهترین در دنیا هستند این را همه می‌گویند و من پس از شش ماه حضورم در ایران تأیید می‌کنم از اعتماد و لطف هواداران ممنونم.

از بازیکنان تیم نیز تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند بازیکنانی که با تمام وجود تلاش کردند بدون هیچ توقعی. خیلی از ایرانی‌ها ممنونم چون هر روز شاهد لطف، احترام و مهمان نوازی آنها بودیم می‌روم اما از رفتار باشگاه دلگیر هستم چون مدام می‌گویند؛ کالدرون به خاطر پول دلخور است اما این آخرین درخواست من بود.

 

*** پیام دو پهلو کالدرون 

 

چیزی که من می‌خواهم احترام است باشگاه به من احترام نگذاشت برای اینکه منظورم را متوجه شوید به طور مثال من و دستیارانم هزینه تشریفات فرودگاه را از جیب خودمان پرداخت کردیم چون برای باشگاه مهم نبود آنطور که وظیفه یک باشگاه بزرگ است ما را بدرقه نکردند.

رفتار باشگاه باید در خور هواداران و تیم باشد اما با دلی شاد ایران را ترک می‌کنم چون تیم و هواداران فوق العاده‌ای داریم مرسی.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با صدور این پیام دو پهلو ایران را ترک کرد که پیش از این مربی استقلال نیز همین کار را با هواداران استقلال کرد و پس از صدرنشینی تیمش ایران را ترک کرد و هنوز برنگشته است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید